Blog

Joomla 4 coraz bliżej !!!

Joomla 4

Najnowsze informacje o Joomla 4! Wydanie release candidate 3.

 

Opublikowano już Joomla 4 kandydata do wydania, tym razem jest to druga wersja release candidate  . To ważna i dobra wiadomość, bo oznacza realną szansę na szybką publikację finalnej wersji Joomla 4. 

jak dodac reCaptcha do formularza joomlaJak dodać reCaptcha do formularza

Jeśli korzystasz z formularza kontaktowego, na swojej stronie internetowej, ale otrzymujesz SPAM, to ten artykuł pomoże zabezpieczyć Twoją stronę. Komunikacja z potencjalnymi klientami poprzez stronę internetową jest już dzisiaj normą, zwłaszcza, gdy chcemy zapewnić możliwość szybkiego wysłania wiadomości lub pytania na temat oferowanych usług lub oferty.

Kiedy Joomla 4 ? Coraz bliżej !!!

Joomla 4

Najnowsze informacje o Joomla 4 ? Wydanie Beta 8.

 

Opublikowano najnowszą wersję beta Joomla 4, tym razem jest to ósma wersja beta  . Jest to o tyle ważna i dobra wiadomość, bo oznacza realną szansę na publikację finalnej wersji jeszcze w tym roku. 

Korzystać Z Chmury Czy Budować Chmurę ?

Chmura I Proces Wyboru

cloudjoomlaterra minKrytyczną decyzją, w planowaniu wykorzystania chmury, dla każdej organizacji, jest decyzja o tym, czy wykorzystać usługi istniejącego dostawcy chmury, czy może zbudować własną chmurę. Każda organizacja jest wyjątkowa, w swoich celach i zadaniach, tak samo jak ich istniejące centra przetwarzania danych,