Blog

Joomla 4 coraz bliżej !

Joomla 4

Co nowego w Joomla 4 ?

 

Opublikowano najnowszą wersję beta Joomla 4, tym razem jest to czwarta wersja beta  . Jest to o tyle ważna i dobra wiadomość, bo oznacza ralną szansę na publikację finalnej wersji jeszcze w tym roku. 

Korzystać Z Chmury Czy Budować Chmurę ?

Chmura I Proces Wyboru

cloudjoomlaterra minKrytyczną decyzją, w planowaniu wykorzystania chmury, dla każdej organizacji, jest decyzja o tym, czy wykorzystać usługi istniejącego dostawcy chmury, czy może zbudować własną chmurę. Każda organizacja jest wyjątkowa, w swoich celach i zadaniach, tak samo jak ich istniejące centra przetwarzania danych, dlatego decyzja "Używać Czy Budować Chmurę" nie zawsze jest łatwa. Integratorzy systemów chmurowych i wiodący dostawcy chmur również nie ułatwiają podejmowania dcyzji, stosując różne terminy określające chmury, takie jak: chmura publiczna, wirtualna chmura prywatna, chmura zarządzana, chmura prywatna, bądź chmura hybrydowa. Poniżej przedstawiamy schemat pozwalający podjąć decyzję, przy wyborze chmury, a także zrozumieć różnice pomiędzy nimi.

 

Joomla 4 w wersji beta 1 już jest !

Joomla 4

Co nowego w Joomla 4 ?

 

Właśnie opublikowano najnowszą wersję Joomla 4, tym razem jest to pierwsza wersja beta  . Jest to o tyle ważna i dobra wiadomość, bo zgodnie z planem projektu , wersja beta planowana była na marzec 2020. 

Instalacja Cms Joomla! w wersji 3.x

joomlaterra strony intrnetowe joomla wordpress 2Po prezentacji artykułu, w którym opisaliśmy jak przeprowadzić instalację Xampp'a, pora na Joomla!. Przedstawiamy ilm prezentujący instalację jednego z najpopularniejszych cms'ów jakim jest Joomla!