Usługi dla stron internetowych

Usługi na strony internetowe do wykorzystania

Projekt internetowy lub mobilny, jest tylko częścią usług it, które oferuje Joomlaterra. Po skończonym projekcie pojawia się konieczność utrzymania, rozwoju i zarządzania  istniejącymi rozwiązaniami IT. Jeśli nie chcesz ponosić kosztów stałego zespołu IT, to oferujemy różne usługi it które wykorzystujesz, w sposób celowy i optymalny. Płacisz tylko za usługi it, ktore aktualnie potrzebujesz i przez okres, w którym wsparcie dla Twoich usług informatycznych jest potrzebne.

Usługi dla stron internetowych którymi nie musisz zarządzać

Jeśli czytasz gdzieś o swobodzie i wynajęciu serwera jako usługi it, w dowolnej serwerowni, to musisz wiedzieć, że słowo "samodzielnie" oznacza, iż to klient musi wybrać system operacyjny, zainstalować go i skonfigurować. Nasze usługi it, cechuje to, że to my zarządzamy za Ciebie serwerami, w dowolnej serwerowni na świecie. Usługi IT. na które składa się zarządzanie serwerami, to np.:

usługa informatyczna zarządania serwerem pocztowym, czyli skonfigurowanie obsługi domen przez system pocztowy, skonfigurowanie autoryzacji poczty, przygotowanie koncepcji konfiguracji kont pocztowych wirtualnych, itp ...

usługi it zarządzania www, czyli wybór wersji php (zmiany są z wersji na wersję dość znaczne), wybór koncepcji działania plików php fastCGI, php, itp..

 • usługa informatyczna administracji, czyli:
 • wykonywanie regularnych aktualizacji oprogramowanie,
 • monitorowanie czy wszystkie usługi działą poprawnie,
 • monitorowanie przeciążeń serwera,
 • dopasowywanie na bieżąco ustawień serwera,
 • tuningowanie bazy danych mySQL itd...

Po co zajmować się takimi zadaniami, zamiast rozwijaniem biznesu, dlatego zostaw usługi it nam. Wszystkimi czynnościami może zajmować się wykwalifikowany administrator, ktorego oddelegujemy do prac, więc możesz zlecić wykonywanie takiej usługi it, nam.

 Outsourcing usługi dla strony internetowej

Outsourcing polega na powierzeniu partnerowi zewnętrznemu różnego typu usługi it i projektów przez oddelegowanie specjalistów do ich realizacji. Dobry outsourcing usługi IT oferują tylko firmy , które świadczą usługi informatyczne i dobrze rozumieją środowisko oraz potrzeby klienta, dlatego naturalnym etapem rozwoju Joomlaterra, stało się świadczenie informatycznych usług w ramach outsourcingu. Nasi specjaliści funkcjonują na rynku IT od ponad 20 lat, dlatego doskonale rozumiemu rynek i użyczanej na zewnątrz usługi it. W ramach outsourcingu usługi IT dostarczamy, nie tylko poszczególne usługi, ale rozwiązania, wraz z właściwie dobranymi specjalistami lub cały zespół projektowy, który przejmie usługi it pod swoją opiekę.Powierzone usługi it realizujemy, w czasie i kosztach, trudnych do osiągnięcia samodzielnie przez klienta, bowiem ponosimy wszystkie koszty związane z zatrudnieniem, rekrutacją, urlopami, motywacją, szkoleniami (jeśli konieczne), zamknięciem zatrudnienia. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług dla stron internetowych ?

 • oferujemy elastyczne formy zatrudnienia,
 • szybkość i efektywność procesu pozyskiwania specjalistów,
 • brak kosztów związanych z rekrutacją,
 • zoptymalizowane koszty obsługi,
 • specjalistówi przygotowanych do realizacji konkretnego zadania,
 • obniżenie kosztów stałych.

Doskonały rezultat korzystania z naszych usług na strony internetowe

Nasza wiedza techniczna oraz lata doświadczeń, są "narzędziami", dzięki którym otrzymasz korzyść z zainwestowanych środków w usługi it. Zapewnimy Tobie spokój, w obszarach, którymi nie musisz się zajmować, a Twoje systemy , serwery i usługi it, zamienimy na sprawne narzędzia sprzedaży.

Joomlaterra jako partner dla Twoich usług na stronie internetowej

Jeśli zajmujesz się tworzeniem stron, pozycjonowaniem lub konsultingiem IT i brakuje Ci zasobów do realizacji prac, możemy wesprzeć Cię w zadaniu. Mamy doświadczenie we współpracy z innymi, przy tworzeniu stron www, kampanii marketingowej lub analizie rozwiązań IT. Potrafimy realizować nasze prace z zachowaniem poufności, nie ujawniając przy pracach nad projektem, że jesteśmy innym podmiotem pracującym nad Twoim projektem. Możemy wesprzeć Cię od fazy inicjacji, do zamknięcia i wsparcia powdrożeniowego.

 

Porozumienie O Poufności / NDA

Podpisujemy i postępujemy zgodnie z Porozumieniem O Poufności, aby zachować tajemnicę o Twoich projektach. Nie umieszczamy Twojego projektu w naszym portfolio oraz nie udostępniamy informacji o nim. To jest Twój projekt, Twój kod oraz Twój klient.

 

Jakość Prac

Prace wykonujemy najlepiej jak potrafimy, albo mówimy wprost, że nie podejmiemy się prac, ale nigdy nie idziemy na kompromis, obniżając jakość naszych prac. Postępujemy zgodnie ze standardami programowania, dlatego w przyszłości będziesz miał łatwość w aktualizowaniu lub poprawianiu kodu, gdy zajdzie taka potrzeba.