Nasza oferta na strony, to:

Nasza oferta na strony, to:

Responsywne strony internetowe

Tworzymy nasze strony internetowe Wrocław, z udziałem najnowszych technologii, które gwarantują działanie, na każdym urządzeniu mobilnym.

Strony internetowe z Joomla

Pełna kontrola treści strony, to Joomla, idealne narzędzie, do realizacji przedsięwzięcia, jakim jest budowa strony internetowej Wrocław.

Indywidualny styl graficzny

Własny szablon graficzny, moduły oraz dodatki, zapewniają wyjątkowość strony, to oryginalna podstawa, dla tworzenia stron internetowych Wrocław

Rozszerzenia dla stron

Programujemy rozszerzenia i aplikacje, więc jeśli na Twojej stronie czegoś brakuje, to my to zrobimy, w tym sklepy internetowe Wrocław

Strony internetowe Wrocław

Przygotowując ofertę dla wrocławskich firm, instytucji publicznych, czy sklepów, zaplanowaliśmy wariantowe rozwiązania, o różnej komplikacji i zaawansowaniu stron www, które ułatwiają uzyskiwanie wysokich pozycji rankingowych, we Wrocławiu. Wszystko dlatego, że do budowy stron internetowych, wykorzystujemy strony Joomla, które można podzielić na:

Strony internetowe

Strony internetowe Wrocław, to projekty, które są wygodne, w zarządzaniu oraz zapewniają obsługę wymogów standardu W3C oraz WCAG 2.1. Tworzenie stron Joomla, to projekt, w ramach którego, oferujemy strony z nowoczesną wizualizacją, przyjazne w użytkowaniu, a także współgrające z nowoczesnymi trendami i technologiami.

Strony mobilne

Możliwość odczytania treści strony internetowej, na dowolnym ekranie urządzenia mobilnego, to oczywistość, w projektowanych stronach internetowych dla Wrocławia. Funkcja Responsive Web Design, czyli responywność jest zatem standardem. Blisko połowa internautów korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego traktujemy tę funkcję jako istotną dla strony www.

Przyjazne strony www

Oferujemy profesjonalne strony www i sklepy internetowe, które budujemy zgodnie z zasadami UI/UX, dzięki temu, strony internetowe Wrocław, to funkcjonalność i łatwość nawigacji. Dla nas, przyjazna strona www, to nie tylko ładna wizytówka, ale przyjazne użytkownikowi narzędzie, które przyciąga i skłania użytkowników, do zaangażowania w jej treść.

Jak zrealizować tworzenie strony internetowej we Wrocławiu lub dolnośląskim ?

Postaramy się przedstawić zagadnienie tworzenia strony internetowej we Wrocławiu i regionie, w dosyć prosty i klarowny sposób. Oczywiście nie jest tajemnicą, że posiadanie strony internetowej, to w dzisiejszych warunkach gospodarczych, bardzo ważny element działalności firmy. W systuacji narastającej konkurencji na rynku wrocławskim, posiadanie własnej strony internetowej, to kluczowy element skutecznego działania, na polu marketingowym i informacyjnym. Coraz częściej, bezpośrednie kontakty handlowe i biznesowe, zamieniane są na zdalne relacje wymiany informacji. Ze względu na szybko zmieniające się otoczenie biznesowe, konieczne jest wykonywanie, większej ilości prac nadzorczych, które pochłaniają czas, a bezpośrednie spotkania pochłaniają czas, który można spożytkować na rozwijanie biznesu.

W tym kontekście, działalność w sieci, staje się istotną platformą komunikacji oraz pozyskiwania nowych kontaktów, czy to z biznesem, czy też z klientami. Łatwo więc zauważyć, że niezaleznie od rodzaju działalności lub wielkości firmy, posiadanie własnej strony internetowej, we Wrocławiu lub w miejscowościach Dolnego Śląska, jak Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzelin, Środa Śląska, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja, to niezwykle istotny element prowadzenia biznesu. Oczywiście wymieniamy tylko te większe miejscowości, ale dotyczy to tak naprawdę wszystkich lokalizacji we Wrocławiu i całym Dolnym Śląsku. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię, do tego, że posiadanie strony internetowej jest ważne, dlatego pora spojrzeć na to, jak podejść do tworzenia strony internetowej.

Główne podejścia, do budowy strony internetowej

w zasadzie istnieją dwie metody realizacja zadania:

1. samodzielna realizacja strony www, która ogranicza koszty, ale będzie wymagała od Ciebie więcej czasu, zaangażowanie i zdobycia podstawowej wiedzy np. na temat systemów cms.

2. zlecenie realizacji strony internetowej firmie zewnętrznej, co oznacza wyższe koszty, ale znacząco skraca czas powstawania rozwiązania oraz zdejmuje z Ciebie konieczność pogłebiania wiedzy, w tym zakresie.

My oczywiście zalecamy to drugie rozwiązanie, czyli tworzenie strony internetowej przez firmę zewnętrzną, więc jeżeli jesteś z Wrocławia lub dolnego Śląska, a także szukasz profesjonalnego partnera do stworzenia strony internetowej, to Joomlaterra, oferuje tego typu usługi. Dzięki nam, możesz stworzyć nowoczesną stronę www, która przyciągnie uwagę klientów, a tym samym da szansę, na wymierne korzyści z tej inwestycji. 

Jak jednak pogodzić niskie koszty oraz profesjonalną realizację strony internetowej we Wrocławiu i okolicach ? W Joomlaterra, znamy skuteczny sposób na takie podejście, ponieważ oferujemy tworzenie stron internetowych, z wykorzystaniem cms Joomla. System zarządzania treścią Joomla to narzędzie, które pomoże stworzyć profesjonalną witrynę internetową, która przyciągnie uwagę użytkowników nie tylko z Wrocławia, ale całego kraju. Nie czekaj, skorzystaj z naszych usług i ciesz się skuteczną obecnością w sieci, dzięki stronie internetowej opartej na Joomla.

Nasza oferta na tworzenie stron internetowych,

obejmuje szeroką paletę realizacji, od prostych stron www typu one-page, poprzez klasyczne rozwiązania dla firm, aż do złożonych rozwiązań e-commerce lub portali aplikacyjnych. W każdym z tych przypadków, stosujemy najlepszy system zarządzania treścią, w swojej klasie, czyli Joomla.

Ze względu na stosowanie cms'a, nasza usługa  tworzenia stron internetowych, opisywana jest pod dwiema nazwami, czyli: strony internetowe Wrocław lub strony Joomla Wrocław. jest to pewnego rodzaju uproszczenie, ponieważ, w przypadku Twojej miejscowości, moglibyśmy powiedzieć, że jest to projekt: strony internetowe Bolesławiec, strony internetowe Dzierżoniów, strony internetowe Głogów, strony internetowe Góra, strony internetowe Jawor, strony internetowe Jelenia Góra, strony internetowe Kamienna Góra, strony internetowe Kłodzko, strony internetowe Legnica, strony internetowe Lubań, strony internetowe Lubin, strony internetowe Lwówek Śląski, strony internetowe Milicz, strony internetowe Oleśnica, strony internetowe Oława, strony internetowe Polkowice, strony internetowe Strzelin, strony internetowe Środa Śląska, strony internetowe Świdnica, strony internetowe Trzebnica, strony internetowe Wałbrzych, strony internetowe Wołów, strony internetowe Ząbkowice Śląskie, strony internetowe Zgorzelec, strony internetowe Złotoryja, ale jak łatwo zauważyć, niezależnie od miasta, nadal mowa, o zadaniu tworzenia responsywnej strony internetowej, która jest szybka, atrakcyjna, a przede wszystkim, świetnie pozycjonuje się, w wyszukiwarkach internetowych.

Co oferują nasze strony internetowe ?

Zanim podejmiesz decyzję, warto sprawdzić, co oferują strony internetowe , dla wrocławskich i dolnośląskich firm. Wiemy, że projekt: "Strony internetowe Wrocław", może wydawać się skomplikowanym przedsięwzięciem, dlatego warto poznać szczegóły. Z przyjemnością podejmujemy się takiego wyzwania wiedząc, że osiągniemy satysfakcjonujący obie strony rezultat, ponieważ bazujemy na naszym doświadczeniu i współpracy z klientem, ale także dlatego, że każda tworzona przez nas strona internetowa zapewnia :

ilustracja Co oferują nasze strony internetowe ?
 • 100% responsywność, czyli jest mobilna

 • super system CMS Joomla

 • wysokie wymogi pozycjonowania SEO

 • wygodną i łatwą obługę, każdego elementu

 • wbudowaną obługę blisko 70 języków

 • skuteczną realizację pozycjonowania SEO

 • wygodne zarządzanie użytkownikami i ich rejestracją

 • bezpieczny, wbudowany formularz kontaktowy

 • otwartość i elastyczność na rozbudowę, w dowolnym momencie

 • wysokie bezpieczeństwo, dzięki automatycznym aktualizacjom

Strony Joomla Wrocław

Tworzenie stron internetowych potrzegamy jako niemające większych ograniczeń, od strony funkcjonalnej, ponieważ wykorzystujemy do tego celu Joomla. Jeśli opiszesz nam, jaką potrzebujesz stronę i z jakimi funkcjami, to strony Joomla, z pewnością temu sprostają. Jeśli potrzebujesz we Wrocławiu sklepu internetowego, albo dodatkowych usług, do już funkcjonującej strony www, to skontaktuj się z nami, a z pewnocią, uda się nam oiągnąć sukces, z tym wywaniem.

Sklepy Joomla

Oferta dla wrocławskich firm obejmuje m.in. tworzenie sklepów internetowych, oczywiście z wykorzystaniem rozwiązań Joomla, takicj jak: HikaShop lub Virtuemart. Jeśli potrzebujesz rozszerzyć swoją działalność, podbić rynek sprzedaży internetowej, to z nami, możesz zbudować sklep internetowy online i rozpocząć aktywność , w obszarze wirtualnej sprzedaży.


Więcej ...

Pozycjonowanie SEO Joomla

Często zapomina się o tym, że istniejąca strona www, powinna być promowana, dlatego jeśli jesteś już właścicielem witryny, lecz chcesz sprawić, aby była bardziej obecna na wrocławkim rynku, to oferujemy pozycjonowanie SEO strony internetowej, na rynku lokalnym. Gdy pozycjonowanie dla Wrocławia to za mało, wówczas, w naszej ofercie, znajdziesz pozycjonowanie SEO, dla woj. dolnośląskiego lub całego kraju.


Więcej ...

Strony Joomla

Wykorzystanie do tworzenia profesjonalnej strony www Joomla, oznacza wykorzystanie, najlepszego systemu open source, do zarządzania treścią strony internetowej. To dzięki temu rozwiązaniu, oferujemy klientom z Wrocławia i okolic, strony internetowe, na najwyższym poziomie, uzupełniając je naszym wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą.


Więcej ...

Dlaczego strony internetowe Wrocław z nami ?

Zanim podejmiesz decyzję o tym, jakiego rodzaju stronę internetową budować, to warto również przemyśleć, komu zlecić tworzenie strony www. Wybór partnera, który zrealizuje Twój ważny projekt, powinien zostać dokonany po zastanowienu i analizie faktów. To oczywiste, że Joomlaterra proponuje, do budowy witryny internetowej, stronę Joomla, ale dlaczego wybrać do realizacji właśnie nas ?
Oto 5 ważnych faktów, które powinny przekonać każdego i wyrobić przekonanie co do słuszności takiej decyzji, że realizację strony internetowej, warto podjąć z nami, aby osiągnąć oczekiwany rezultat.

doświadczenie i wyczucie przy budowie strony internetowej dla Wrocławia
doświadczenie i wyczucie przy budowie strony internetowej dla Wrocławia

1. Doświadczenie i wyczucie

 Od wielu lat, Joomlaterra tworzy strony internetowe, dla wrocławskich i dolnośląskich firm, niezależnie od ich branży, czy też wielkości. Naszą specjalnością są, strony Joomla, czyli strony www zbudowane na bazie, profesjonalnego systemu zarządzania treścią. Przy realizacji stron, wykorzystujemy nasze wyczucie, które pozwala nam budować witryny, które cechuje estetyka oraz skutecznoć w przekazywaniu kluczowych informacji. Nasze strony internetowe Joomla, projektujemy w sposób indywidualny, unikając korzystania z gotowych szablonów, co ułatwia angażowanie internautów, do interakcji z utworzoną stroną.
Jesteśmy profesjonalną firmą, dlatego naszym wrocławskim partnerom, dostarczamy usługi najwyższej jakości, dopracowane graficznie oraz dopasowane do indywidualnych wymogów, strony internetowe. Naszej wpólpracy, nie kończymy na tworzeniu strony, ale pomagamy w jej tetowaniu i uruchomieniu.
Istniejemy na rynku internetowym od kilkunastu lat, dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc, po zakończeniu budowy strony www, w kolejnych latach.

indywidualne podejście przy budowie strony internetowej dla Wrocławia
indywidualne podejście przy budowie strony internetowej dla Wrocławia

2. Indywidualne podejście

  Nasze indywidualne podejście, do realizacji strony internetowej, można zauważyć chociażby dlatego, że nie oferujemy ogólnie dostępnych szablonów, a do układu strony www, używamy specjalnie przygotowane rozszerzenia. Bardziej istotne jest jednak, że zanim rozpoczniemy realizację projektu internetowego, dokonujemy szczegółowej analizy oczekiwań i potrzeb klientów. Dobre zrozumienie potrzeb klienta daje szansę, na zbudowanie strony internetowej, która spełni wszelkie wymagania, jak również przyniesie oczekiwane rezultaty i w całości, wykorzyta możliwości techniczne Joomla.
Profesjonalnie przygotowana strona internetowa, stanie się wizytówką we Wrocławiu bądź całym kraju, ale ma spełnić także zadanie narzędzia, ułatwiającego rozwój firmy oraz rozszerzenie działalności, o rynek internetowy.
Tworzenie strony internetowej, to tylko część oferowanych usług, bowiem klienci z Wrocławia i okolic, mogą skorzystać, z naszych usług pozycjonowania stron SEO. Poprawienie widoczności witryny www, w sieci, zapewnia skuteczność działania informacyjnego, które prowadzone jest poprzez stronę internetową. Jeżeli zatem, konieczny jest sprawdzony partner, który zajmie się budową nowoczesnej strony internetowej na Wrocław, a potem ją wypozycjonuje, to zapraszamy do kontaktu z nami.
Korzystając z naszej oferty, na strony internetowe Wrocław, wybierasz profesjonalne i solidne wsparcie, bowiem za nami, już ponad 10 lat realizacji dziesiątek stron www oraz sklepów online, dla firm z Wrocławia, województwa dolnośląskiego, oraz całego kraju.

skuteczne działania przy budowie strony internetowej we Wrocławiu
skuteczne działania przy budowie strony internetowej we Wrocławiu

3. Skuteczne działania

 Optymalizacja strony Joomla Wrocław, z nastawieniem na optymalizację UI/UX, to część oferty na strony internetowe, dla naszych partnerów z Wrocławia. Wiemy, że tylko tak tworzone strony www, będą poprawnie funkcjonować oraz właściwie reagować, na operacje wykonywane przez użytkownika. Niezależnie od doświadczenia internauty i rozmiaru ekranu, zaprojektowana strona internetowa. powinna przyciągać uwagę i zaangażowanie swoją funkcjonalnością.
Wiemy, że tworzenie nowoczesnych stron internetowych z Joomla, nie opiera się jedynie na elementach graficznych, lecz także funkcjonalnych. Podczas realizacji projektu internetowego, zwracamy uwagę, aby zapewnić zwiększenie konwersji oraz zoptymalizować możliwość pozycjonowania SEO.
Oferujemy tworzenie responsywnej strony www, która zapewni osiąganie zakładanych celów biznesowych, związanych z posiadaniem własnej strony internetowej.
Tylko takie podejście gwarantuje, że Twoja strona www, zostanie zauważona przez klientów we Wrocławiu oraz całej Polsce, a także pozwoli na wykorzystanie wszytkich zalet witryny.

szybkie wyniki przy budowie strony internetowej we Wrocławiu
szybkie wyniki przy budowie strony internetowej we Wrocławiu

4. Szybkie wyniki

 Spersonalizowana szata graficzna strony internetowej Wrocław oraz przygotowanie wdrożenia projektu, to tylko jedna, z wielu zalet naszej oferty, ponieważ przyjmując do realizacji projekt, pomagamy przy definiowaniu wyglądu, układu, a zdarza się, że i treści witryny.

Nasza znajomość Joomla, doświadczenie i profesjonalne podejście sprawia, że stronę internetową we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku, budujemy dosyć szybko. Działamy sprawnie i skutecznie, zwracając uwagę, aby nasza praca, przyniosła jak najszybsze i świetne wyniki.
Gdy realizujemy prostą stronę www, to zwykle potrafimy dostarczyć gotowy projekt strony Joomla, już po tygodniu. Miesiąc lub dwa poświęcamy na bardziej złożone projekty.
Tworząc strony internetowe Wrocław, wszystkie elementy traktujemy jako ważne, lecz staramy się kłaść nacisk na łatwość użytkowania i prostotę struktury, aby niepotrzebnymi funkcjami lub informacjami, nie obniżać skuteczności przekazu do internautów. Od wielu lat zajmujemy się internetem, dlatego pilnujemy, aby pobudzać strukturą i wyglądem strony Joomla Wrocław, zaangażowanie przyszłych użytkowników. Naszym podstawowym celem jest zbudowanie strony internetowej, która przyciąga i angażuje klientów, z rynku dolnośląskiego.
  Rozumiejąc rolę użyteczności strony www i mobilności odbiorców, wszystkie strony internetowe Wrocław, realizowane są z funkcją responsywności, czyli dostarczamy rozwiązania, które umożliwiają czytanie treści witryny, na na różnych urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

zabiegamy o zadowolenie klienta przy budowie strony internetowej we Wrocławiu
zabiegamy o zadowolenie klienta przy budowie strony internetowej we Wrocławiu

5. Zadowolenie klienta

 Wrocławianie, czy dolnoślązacy, codziennie przeglądają zasoby internetu, w poszukiwaniu usług i towarów, które są im niezbędne. Zwykle oczekują odpowiedzi na swoje pytania, w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, w bliskości swojej dzielnicy np. Kozanów, Krzyki, Śródmieście, Jagodno, Psie Pole itd...
Każdego dnia mieszkańcy Wrocławia wyszukują hasła np. “hydraulik Krzyki”, “okręg wyborczy Jagodno” czy też “okulista Wrocław Fabryczna”, zatem jeśli chcesz znaleźć się na liście wyników, w ramach tych poszukiwań, to osiągniesz ten cel, dzięki dobrej stronie internetowej, zbudowanej przez Joomlaterra.
Jesteśmy na rynku internetowym od kilkunastu lat i możemy stwierdzić, że po tym okresie, wielu zadowolonych klientów, we Wrocławiu, Polsce i Europie, obdarza nas zaufaniem. Strony internetowe Joomla, które zbudowaliśmy i nadal tworzymy, zyskują dużą popularność i przynoszą wymierne korzyści naszym partnerom. Również Ty możesz podziewać się, że w naszej wspólpracy, Twoja satysfakcja będzie dla nas priorytetem.
Dobra strona internetowa, to na dzisiejszym rynku internetowym, klucz do sukcesu, a dzięki Joomla, od nas, możesz zostać właścicielem unikalnej witryny, która wybije się, spośród konkurencji. Wielkość organizacji, czy branża, w której się poruszasz, nie ma większego znaczenia, bowiem strona internetowa, oparta na Joomla, z pewnością pomoże osiągnąć, Twoje cele.

Strony internetowe Wrocław, znane też jako strony Joomla Wrocław, adresujemy do klientów z całej Polski, z dużym naciskiem na Dolny Śląsk i Wrocław. Pełna oferta miast znajduje się u dołu naszej strony, ale ważne jest, że tworzenie strony internetowej zrealizujemy, niezależnie od siedziby Twojej firmy. Tymczasem wymieńmy niektóre miejscowości, związane z ofertą "Strony internetowe Wrocław", które obejmują m.in. :

 • Bolesławiec
 • Dzierżoniów
 • Głogów
 • Góra
 • Jawor
 • Jelenia Góra
 • Kanienna Góra
 • Kłodzko
 • Legnica
 • Lubań
 • Lubin
 • Lwówek Śląski
 • Milicz
 • Oleśnica
 • Oława
 • Polkowice
 • Strzelin
 • Środa Śląska
 • Świdnica
 • Trzebnica
 • Wałbrzych
 • Wołów
 • Wrocław
 • Ząbkowice Śląskie
 • Zgorzelec
 • Złotoryja

Rozszerzenia Joomla na strony internetowe Wrocław

Strony internetowe Wrocław, posiadają możliwość rozbudowy o wiele rozszerzeń, które specjalnie do tego przygotowaliśmy, z myślą o wykorzystaniu na stronie Joomla. Wzystkie oferowane rozwiązania są, responsywne oraz zapewniają prototę obsługi. Wystarczy, że wybierzesz, które z rozszerzeń będzie właściwe, dla Twojej strony, a my je zainstalujemy. Sprawdź naszą ofertę na strony internetowe, dla Wrocławia i dolnośląskiego, bowiem każda z nich, zawiera darmowe moduły, ułatwiające budowę stron www, zarządzanie ich treścią i wyglądem.

przy tworzeniu strony internetowej we Wrocławiu, możesz wykorzystać m.in.:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych we Wrocławiu

Co jeśli masz pomysł, aby na swojej wrocławskiej stronie internetowej, umieścić inne rozwiązanie ?

W naszej ofercie posiadamy kilkadziesiąt różnych modułów, szablonów, dodatków i komponentów, które mogą sprawić, że Twoja strona www, będzie jezcze bardziej atrakcyjna. Pozostałe rozszerzenia, dla strony Joomla, które są dostępne do wykorzystania, przy budowie Twojej strony internetowej we Wrocławiu lub dolnośląskim, znajdziesz tutaj...

Przeglądaj rozszerzenia

Strony internetowe Wrocław - F.A.Q.

Nasz projekt Strony Internetowe Opole, czyli strony internetowe Joomla Opole, to czasem wątpliwości i pytania, dlatego postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze pytania, które pojawiają się przy podejmowaniu decyzji.

Nasze strony internetowe oferujemy 4 pakietach: Wizytówka, Firmowa, Premium oraz Specjalna ( czyli wykraczająca poza zdefinoway zakres cenowy, wymagająca indywidualnej wyceny.
Cena strony internetowej, w pakiecie najtańszym - "Wizytówka" wynosi od 1845 zł do 2460 zł brutto. Pozostałe pakiety można sprawdzić u dołu strony.
Ważne jest to, że jako jedni z niewielu, oferujemy tworzenie stron internetowych z Joomla, według indywidualnych projektów oraz nie wykorzystujemy szablonów ogolnie dostępnych na rynku. W cenie klient otrzymuje to, co uwzględnione jest, w pakiecie oraz instalację na serwerze i jeśli to konieczne podstawowe szkolenie z obsługi .

Przy kalkulacji należy oczywiście ująć koszt budowy strony, w pakiecie "Wizytówka" (1500 zł netto min.) do której, trzeba doliczyć wartoć pozycjonowania.
W przypadku wyceny pozycjonowania strony internetowej, zakładamy tzw. "pozycjonowanie po haśle", więc kozt pozycjonowania, uzależniony jest przede wszystkim, od ilości haseł (fraz kluczowych) oraz konkurencji, w wybranym haśle. Najczęściej, oferujemy rozliczenie abonamentowe, za pozycjonowanie i wynosi ono 200 zł od hasła/miesięcznie. W naszej ocenie, wydaje się to optymalnym rozwiązaniem dla małych firm.
UWAGA : minimalny okres umowy na pozycjonowanie to 6-m-cy.

Najmniej skomplikowane strony internetowe Wrocław, możemy wykonać w ciągu dwóch tygodni , ale ten okres może być dłuższy, ponieważ tempo prac, jestuzależnione od wzajemnej współpracy z klientem. Przyjmujemy, że średni czas, to ok. miesiąca. Przy czym należy pamiętać, że to jedynie średnia. Współpraca to nie jedyny czynnik wpływający na tempo prac, czas wykonania projektu zależy np. od wielkości strony, zaawansowania projektu, czasu dostarczenia materiałów lub dodatkowych usług. Najbardziej zbliżony czas realizacji, jesteśmy w stanie określić, po otrzymaniu wymagań od klienta.

Oferowane strony, to strony, które tworzymy na bazie cms Joomla, zatem w ramach tej platformy, możemy zbudować rozwiązanie e-commerce, najczęciej oferujemy dwa rodzaje klepów internetowych tj. stronę internetową ze sklepem Virtuemart i Hikashop.

Przy założeniu, że tworzenie sklepu internetowego we Wrocławiu, oprzemy na Joomla oraz Virtuemart lub Hikashop, to szacujemy, że minimalny koszt wykonania sklepu internetowego wynosi 3100 zł netto (3813 brutto) . W ramach tej oferty cenowej, klient otrzymuje, w pełni działający sklep online, przygotowany na wprowadzanie produktów i rozpoczęcie sprzedaży.

Strona internetowa Wrocław, to projekt wieloetapowy, w ramach którego kontakt z klientem to początek drogi, natępnie potrzebne jest przygotowanie oferty, podpisanie umowy, przygotowanie briefu, programowanie, weryfikacja oraz poprawki, a na koniec publikacja strony na serwerze. O tym jak podejść do tworzenia strony internetowej i zrozumieć ten proces, warto zajrzeć do naszego przewodnika Tworzenie stron internetowych w 7 prostych krokach.
Często zdarza się także, że wykonujemy stronę internetową, przy niewielkiej ilości posiadanej wiedzy, i niewielkim udziale klienta z Wrocławia. Takie zadanie prowadzimy za naszego partnera, ale zajmuje to wiecej czasu przy realizacji.

Wszystkie nasze strony internetowe, są projektowane przez nas zgodnie z myślą o mobilności, zgodne z techniką Responsive Web Design zatem strony internetowe Wrocław, są responsywne. Responsywność stron internetowych, to technika, która pozwala Twojej witrynie dostosować się, do rozmiarów różnych urządzeń, na których będzie prezentowana, czyli tabletu, komputera i telefonu.

Strony internetowe Wrocław, są projektowane przez nas, jako responsywne, więc są mobilne. Strony mobilne, responsywne, określa się czasem jako strony RWD, od określenia Responsive Web Design. Funkcja, która pozwala witrynie poprawnie wyświetlić się na różnych ekranach, takich urządzeń jak tablet, komputer telefon, to mobilność lub responsywność stron internetowych.

Wykorzystanie Joomla, czyli systemu zarządzania treścią, o nazwie Joomla, to rozwiązanie dedykowane do zarządzania, tworzenia i edycji treści na stronie, dla osób nie posiadajacych specjalnej wiedzy informatycznej, dlatego strony internetowe Wrocław, posiadają łatwość obsługi, zawartą w tym rozwiązaniu.
Joomla, jest to najlepszy system cms open source (z otwartym kodem, czyli dostępnym dla każdego), który za swoją jakość, szybkość, bezpieczeństwo i funkcjonalność nagradzany jest od wielu lat, a dodatkowo daje Ci możliwość kontrolowania, wszelkich zmian na stronie, kilkoma kliknięciami. Więcej o Joomla.
O tym, że Joomla to wygodne i łatwe rozwiązanie, świadczy fakt, że obsługuje miliony stron www, na całym świecie. Dodatkowo, rozwiązanie posiada dużą społeczność programistów, którzy codziennie zajmują się rozwojem, aktualizacją i bezpieczeństwem Joomla.
Podejmując decyzję, że Twoja wrocławska firmowa strona internetowa lub projekt internetowy zostanie oparty na Joomla, zapewniasz sobie najlepszy, zaktualizowany, wszechstronny i bezpieczny serwis internetowy.

Strony internetowe w pakietach

Nasze strony internetowe Wrocław, podzieliliśmy na przykładowe grupy cenowe, ktore opisują złożoność i zakres cenowy. To powinno ułatwić planowanie budżetu, na tworzenie własnej strony www. Niezależnie od zakresu cenowego, każda ze stron internetowych Wrocław, to indywidualna szata graficzna, nowoczesny cms Joomla, czytelna struktura kodu, ale najważniejsza jest jej dostępność cenowa, którą oferujemy, do Twojego projektu strony www.

Wizytówka dla Wrocławia

PLN 1500-2000 / netto
Oferta na stronę internetową, typu Wizytówka, dla Wrocławia Więcej o tej ofercie
Świetny wybór

Firmowa dla Wrocławia

PLN 2100-3000 / netto
Oferta na stronę internetową dla firm z Wrocławia Więcej o tej ofercie

Premium dla Wrocławia

PLN 3100-4500 / netto
Oferta na stronę internetową Premium, dla Wrocławia Więcej o tej ofercie

Specjalna dla Wrocławia

PLN Wycena
Oferta na stronę internetową specjalną, dla Wrocławia Więcej o tej ofercie

Kontakt z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą na Strony Internetowe ? Jeśli szukasz rozwiązań, do takich zagadnień jak: strony internetowe Wrocław, tworzenie stron internetowych Wrocław, projektowanie stron internetowych Wrocław, strony WWW Wrocław, czy sklepy internetowe Wrocław – to skorzystaj z formularza i skontaktuj się z nami.

Adres:

Wełniana 32 54-059 Wrocław

Telefon:

+48 784 81 8843

Pola oznaczone * są wymagane