Kilka faktów o nas

Kilka faktów o nas

Zajmujemy się tworzeniem, a tym samym projektowaniem stron www, z Joomla, od 2010 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które cały czas pogłębiamy, tworząc nowe strony internetowe oraz rozwijając istniejące strony www, a oto kilka faktów :

ilustracja Kilka faktów o nas
 • Mamy ponad 12 lat doświadczenia, w tworzeniu stron www

  Tworzymy strony internetowe z Joomla, serwisujemy istniejące strony www a także wdrażamy pozycjonowanie seo stron internetowych, opartych na Joomla od najstarszych wersji, aż do aktualnej

 • Joomla nie ma dla nas tajemnic, więc wiemy ile jest wart

  Gdy, mówimy, że tworzymy strony internetowe oparte na Joomla od 2010 roku, to mamy na myśli także to, że programujemy, komponeny, moduły, dodatki lub szablony dla stron internetowych, z Joomla

 • Podążamy z trendami, więc tworzymy nowoczesne strony internetowe

  Gdy tworzymy strony internetowe z Joomla, to opieramy się na najnowocześniejszych technikach i technologiach, wykorzystywanych do budowania stron internetowych. Budujemy strony w zgodzie z aktualnymi trendami graficznymi.

 • Niezmiennie dbamy o jakość oferowanych stron internetowych

  Pilnujemy, aby nasze rozwiązania były czytelne i optymalne pod względem użytego kodu, bezpieczne od strony stosowanych metod, optymalne ze względu na pozycjonowanie seo, a strona internetowa działała szybko i sprawnie

Budujemy sklepy internetowe, projektujemy aplikacje internetowe, a tworząc i rozwijając witryny internetowe naszych klientów, dbamy o pozycjonowanie SEO oraz utrzymanie ich serwisów www.

Tworzenie stron internetowych przez nas, to m.in. wykorzystanie jednego z najpopularniejszych systemów, a zdecydowanie najlepszego systemu CMS, jakim jest Joomla.

Tworzymy wysokiej jakości, responsywne strony internetowe, które przygotowane są do RODO, dostosowane do dowolnego urządzenia, komputera, laptopa, tabletu, bądź telefonu (smatfona lub iPhona), a wszystko, w intuicyjnej formie wizualnej.

Tworzenie stron internetowych, w naszym wykonaniu, to m.in. szkolenie z obsługi oferowanego systemu zarządzania treścią, integracja z narzędziami Google, instalacja strony internetowej na wskazanym lub proponowanym hostingu, dodanie SSL itp.

   Nie ograniczamy się do pracy nad nowymi stronami, bowiem każda z usług, dla stron internetowych, może zostać wykorzystana dla już istniejącej i funkcjonującej witryny internetowej, więc jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej aktualnej strony, chcesz przeprowadzić modernizację lub audyt strony, to skorzystaj z naszego doświadczenia.

Joomlaterra w liczbach

Joomlaterra w liczbach

Ilustracja Joomlaterra w liczbach
0

Klientów a co ważniejsze, zadowolonych klientów z naszej pracy, którzy strony internetowe powierzyli nam do realizacji, serwisu, bądź zlecili pozycjonowanie seo strony

0

Projektów strony internetowe, zrealizowane z sukcesem dla naszych klientów, aktualizowane i modernizowane strony internetowe, a także pozycjonowanie seo stron opartych Joomla.

0

Godzin wsparcia poświęciliśmy zarówno, w trakcie wdrożenia jak i opieki powdrożeniowej, aby nasi klienci mogli mieć przekonanie, że ich strony internetowe spełniają oczekiwania

0

Rozszerzeń zbudowanych dla klientów, aby wzbogacić funkcjonalnie ich strony internetowe, poprawić pozycjonowanie seo strony, lub rozszerzyć Joomla o własną oplikację

Dlaczego my ?

Dlaczego my ?

Oto kilka ważnych powodów, dla których możesz obdarzyć nas zaufaniem i dla których warto powierzyć nam realizację Twojej strony internetowej.

Profesjonalne strony internetowe

Profesjonalne strony internetowe

Joomlaterra to firma informatyczna zajmującą się technologiami IT zawodowo, od wielu lat. Świadczymy usługi, w całej Polsce i Europie, a internet jest naszym naturalnym środowiskiem, dlatego wszystko co związane ze stronami internetowymi nie jest dla nas tajemnicą.

 • Dla stron internetowych, oferujemy tylko rozwiązania, które sprawdziliśmy na sobie
 • Tworząc stronę internetową, zawsze proponujemy rozwiązania, w które wierzymy
 • Ostatnie zdanie należy do klienta, ale pilnujemy, aby nie iść na kompromis przy jakości i bezpieczeństwie
Nowoczesne strony internetowe

Nowoczesne strony internetowe

Jesteśmy firmą zbudowaną na wiedzy i doświadczeniu, dlatego oferujemy przy tworzeniu strony internetowej, nie to co jest najpopularniejsze, ale to co jest sprawdzone, nowoczesne i bezpieczne.

Jako doświadczeni programiści stron internetowych, wykorzystujemy najnowsze trendy i stosujemy się do wymogów stawianych dobrej stronie internetowej. Szybko zmieniające się otoczenie technologiczne, nie jest dla nas problemem, tylko okazją do jego wykorzystania.

Mobilne i responsywne strony internetowe

Mobilne i responsywne strony internetowe

Dzisiejszy rynek wymaga, aby strona internetowa była przygotowana do obsługi dowolnych urządzeń; komputera, tabletu, telefonu, dlatego budując sklep internetowy, tworząc i rozwijając stronę skupiamy się na minimalizmie i użyteczności.

 • Pilnujemy, aby strona internetowa, błyskawicznie wczytywała się na urządzenie
 • Dbamy, aby strona internetowa świetnie odpowiadała na wymogi pozycjonowania SEO
 • Zapewniamy, aby strona spełniała warunki dostępności i standardy internetowe
Strony internetowe z Joomla

Strony internetowe z Joomla

Oferujemy budowę strony internetowej, korzystając z CMS Joomla ( Content Management System, tłum. z ang. System Zarządzania Treścią), ponieważ jest on przygotowywany przez profesjonalistów, w rygorze jakościowym, wykorzystującym najnowsze rozwiązania technologiczne, sądzimy, że to może być atrakcją nie tylko dla nas.

Wiemy jednak, że strona internetowa Klientów, powinna być oparta na wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniu, wygodnym w użytkowaniu, bezpiecznym, nowoczesnym oraz pozwalającym na rozwój wraz, z rozwojem potrzeb naszego Klienta.