Responsywne strony internetowe

Nasze strony internetowe Łódź, oparte są na nowych technologiach, które współpracują z dowolnym urządzeniem

Strony z systemem CMS

Tworzymy strony internetowe Łódź, z wykorzystaniem Joomla, najlepszym systemem zarządzania treścią

Indywidualny styl graficzny

Strony internetowe Łódź, budujemy z użyciem własnego szablonu oraz dodatków, zapewniając oryginalność Twojej strony

Programujemy aplikacje www

Proponujemy strony internetowe oraz sklepy internetowe Łódź, oraz programujemy aplikacje internetowe dla stron www

Nasze Strony internetowe Łódź to:

oferta, w ramach, której oferujemy nowoczesne strony internetowe z Joomla. Dzięki temu, nasze strony osiągają wysokie pozycje rankingowe, w Łodzi. Tworzenie stron internetowych dla łódzkich firm, instytucji publicznych lub sklepów, budujących wizerunek na rynku cyfrowym, to nasza specjalność.

Strony internetowe

Strony internetowe Łódź, to profesjonalna budowa stron Joomla, z nowoczesnym design'em, przyjazne w użytkowaniu, zgodne z trendami i nowymi technologiami, a przede wszystkim, skutecznie angażujące internautów. Strony internetowe dla Łodzi, to wygodne zarządzanie oraz zgodność strony internetowej, ze standardami W3C oraz WCAG 2.1.

Strony mobilne

Oferowane Łodzi strony budujemy zgodnie, z zasadą Responsive Web Design, są to zatem strony responsywne. Responsywność pozwala użytkownikom, odbiór strony internetowej na ekranie, z dowolną rozdzielczością, więc na urządzeniach mobilnych. Aktualnie, blisko połowa użytkowników internetu, korzysta z tabletów lub smartfonów, więc responsywność, to ważna funkcja strony internetowej.

Przyjazne strony www

Strona internetowa, zaprojektowana, nie tylko tylko jako ładna wizytówka, ale jako przyjazna użytkownikowi, w obsłudze, to tzw. przyjazna strona internetowa. W łodzi, oferujemy sklepy internetowe i profesjonalne strony, zgodne z UI/UX, co zapewnia im funkcjonalność, łatwość w nawigacji oraz angażowanie internautów do interakcji z witryną.

Dlaczego warto tworzyć stronę internetową w Łodzi?

Obecnie, posiadanie własnej strony internetowej to nie kaprys, a ważny i skuteczny element prowadzenia działalności biznesowej. niezależnie od rodzaju i rozmiaru przedsiębiorstwa, witryna w sieci stanowi nie tylko wizytówkę, ale również nową ścieżkę do pozyskiwania nowych klientów i powiększania konwersji. Jeśli jesteś z Łodzi i szukasz profesjonalnego partnera do stworzenia strony internetowej, to trafiłeś we właściwe miejsce.

W Łodzi, Joomlaterra oferuje nowoczesne strony internetowe, jako ważny element skutecznego prowadzenia działalności biznesowej. Dzięki nam, możesz zbudować profesjonalną stronę www, która zwróci uwagę klientów i przyniesie wymierne korzyści. 

Jak stworzyć dobrą stronę www? Z nami, to prosty i efektywny sposób na tworzenie stron internetowych, do tego celu wykorzytujemy cms Joomla. System zarządzania treścią Joomla to rozwiązanie, umożliwiające tworzenie profesjonalnych witryn internetowych, które zwrócą uwagę użytkowników, nie tylko z Łodzi, ale całej Polski. Nie zwlekaj, oprzyj się na nas i korzystaj ze skutecznej obecnością w internecie, dzięki witrynie www z Joomla.

Tworzenie witryn internetowych to zamienne nazwy naszego projektu, czyli: strony internetowe Łódź i strony Joomla Łódź. Choć różne nazwy, to mówią o tej samej usłudze, czyli budowie szybkiej, responsywnej i świetnie pozycjonującej się strony. 

Co otrzymasz z naszą stroną internetową ?

Strony internetowe dla łódzkich firm, to zadanie, które realizujemy z czystą przyjemnością i pasją. Choć projekt "Strony internetowe Łódź", może wydawać się komplikowanym zadaniem, to dzięki wzajemnej współpracy oraz doświadczeniu, osiągamy założone cele, zwłaszcza, że każda nasz strona internetowa jest :

Ilustracja sekcji co otrzymasz ze stroną internetową w Łodzi
 • w 100% responsywna, przygotowana na urządzenia mobilne

 • posiada nowoczesny panel i zarządzanie przez CMS

 • oferuje nowoczesny design, zgodny z wymogami SEO

 • zapewnia wygodną edycję dowolnego elementu strony

 • posiada wbudowaną funkcję wielojęzyczności

 • przez wbudowane funkcje pozycjonowania strony, jest gotowa na SEO

 • ma wbudowaną rejestrację i zarządzanie użytkownikami i grupami

 • posiada wbudowany formularz kontaktowy

 • ma możliwość rozbudowy, o nowe funkcje, w dowolnym momencie

 • jest stale monitorowana i aktualizowana pod kątem bezpieczeństa

Oferta na strony internetowe Łódź

W Łodzi, budujemy strony internetowe z Joomla, więc budowa strony www, nie ma dla nas barier. Przekaż nam, jakiej strony potrzebujesz a my ją dla Ciebie wykonamy, a jeśli oczekujesz innych usług, do swojejj strony www, to skontaktuj się z nami, a spróbujemy pomóc

Sklepy Joomla

Łódzkie firmy mogą odnaleźć, w naszej ofercie, możliwość budowy sklepów internetowych, z użyciem HikaShop lub Virtuemart. Chcesz rozwinąć sprzedaż i działać na nowym rynku internetowym, to skorzystaj z usługi tworzenia, internetowego sklepu online.


Więcej ...

Pozycjonowanie SEO Joomla

Jeśli chcesz, aby strona, którą posiadasz, była bardziej widoczna na łódzkim rynku, to lokalne pozycjonowanie strony www, z naszej oferty, bedzie dla Ciebie. Skupimy się na pozycjonowaniu na miasto Łódź. Gdy zechcesz pójść dalej, to wypozycjonujemy stronę, dla woj. łódzkiego lub Polski ? Sprawdź to, w naszej ofercie.

Strony Joomla

Strony internetowe Łódź, to użycie do budowy, najlepszego systemu open source, typu open source - Joomla. Tak osiągniesz, profesjonalny projekt strony www. Joomla, pozwala zaoferować klientom z Łodzi, strony internetowe, z rozwiązaniem, na najwyższym poziomie.


Więcej ...

Rozszerzenia dla stron internetowych Łódź

Strony internetowe Łódź, pozwalają na wykorzystanie grupy naszych rozszerzeń, stworzonych dla strony internetowej z Joomla. Oferowane rozszerzenia, są proste w obsłudze i wystarczy je tylko dodać do strony. Nasze rozszerzenia ułatwiają budowę responsywnej strony oraz jej zarządzanie.

przy tworzeniu strony internetowej w Łodzi, możesz użyć m.in. z :

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Łódź

Chcesz na swojej łódzkiej stronie internetowej, coś specjalnego ?

Posiadamy więcej rozszerzeń, które wzbogacą Twoją stronę internetową tworzoną dla Łodzi. Poznaj wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, obejrzyj zbiór pozostałych rozszerzeń, dla Twojej strony internetowej...

Poznaj rozszerzenia

Strony internetowe Łódź - F.A.Q.

Masz pytania do naszego projektu Strony Internetowe Łódź, znanego też jako strony internetowe Joomla Łódź ? W takim razie, spróbujemy wyjaśnić częste pytania, które pojawiają się, gdy trzeba podjąć decyzję, o realizacji strony internetowej.

Koszt to oczywiście koszt budowy strony w pakiecie "Wizytówka" (1500 zł netto min.) do której doliczyć należy pozycjonowanie.
Cena pozycjonowania strony internetowej, rozumiana jako pozycjonowanie po haśle, jest uzależniona przede wszystkim od ilości haseł (fraz kluczowych) oraz konkurencji. Najczęściej stosujemy abonament za pozycjonowanie i wynosi on 200 zł od hasła/miesięcznie. Co wydaje się optymalnym rozwiązaniem dla małych firm.
UWAGA : minimalny okres umowy na pozycjonowanie to 6-m-cy.

Tak, oferujemy tworzenie sklepów internetowych na bazie cms Joomla, a w ramach tej platformy oferujemy głównie dwa rozwiązania Virtuemart i Hikashop.

Oczywiście realizacja projektu strony internetowej Joomla Łódź, to kilku etapów: kontakt klienta, przygotowanie oferty, podpisanie umowy, przygotowanie briefu, programowanie, weryfikacja oraz poprawki, a na koniec publikacja strony na serwerze. Więcej szczegółów dotyczących tworzenia strony internetowej można znaleźć w przewodniku Tworzenie stron internetowych w 7 prostych krokach.
Możemy wykonać stronę internetową, przy niewielkiej ilości posiadanej wiedzy klienta z Łodzi, na ten temat i poprowadzimy taki projekt, za niego, ale zajmie to więcej czasu przy realizacji.

Tak, strony internetowe Łódź są projektowane przez nas jako responsywne, czyli mobilne. Czasem określa się takie strony jako RWD, od określenia Responsive Web Design. Mobilność, czy responsywność stron internetowych, to funkcja, która pozwala witrynie poprawnie wyświetlić się na różnych ekranach, takich urządzeń jak tablet, komputer telefon.

Strony internetowe Łódź oferujemy 4 pakietach: Wizytówka, Firmowa, Premium oraz Specjalna ( czyli wykraczająca poza zdefinoway zakres cenowy, wymagająca indywidualnej wyceny.
Cena strony internetowej, w najprostszym pakiecie "Wizytówka" wynosi od 1845 zł do 2460 zł brutto. Pozostałe pakiety można sprawdzić u dołu strony.
To co istotne, to że jako jedni z niewielu, oferujemy tworzenie stron internetowych z Joomla, według indywidualnych projektów. Nie wykorzystujemy szablonów ogolnie dostępnych na rynku. W cenie klient otrzymuje to, co uwzględnione jest, w pakiecie oraz instalację na serwerze i jeśli to konieczne podstawowe szkolenie z obsługi .

Najprostsze strony internetowe Łódź, możemy wykonać w ciągu 2 tygodni, ale jest to uzależnione od wzajemnej współpracy z klientem, więc średnio trwa to ok. miesiąca. Oczywiście to średnia, bowiem czas wykonania projektu zależy np. od wielkości strony, zaawansowania projektu, czasu dostarczenia materiałów lub dodatkowych usług. Czas realizacji określamy po otrzymaniu wymagań od klienta.

W Łodzi oferujemy tworzenie sklepów internetowych na Joomla, a do stworzenia sklepu wykorzystujemy Virtuemart lub Hikashop. minimalny koszt wykonania sklepu internetowego 3100 zł netto (3813 brutto) . W tej ofercie cenie klient otrzymuje, w pełni działający sklep online, gotowy na wprowadzanie produktów i prowadzenie sprzedaży.

Tak, strony internetowe Łódź są projektowane przez nas zgodnie z techniką Responsive Web Design i są responsywne inaczej mówiąc mobilne. Responsywność stron internetowych pozwala Twojej witrynie dostosować się do rozmiarów różnych urządzeń, na których będzie wyświetlana, tableta, komputera telefonu.

Strony internetowe Łódź są wykonane, z wykorzystaniem cms Joomla, czyli systemem zarządzania treścią o nazwie Joomla. To rozwiązanie specjalnie dedykowane do zarządzania, tworzenia i edycji treści na stronie, dla osób nie posiadajacych specjalnej wiedzy informatycznej.
Cms Joomla, daje Ci możliwość kontrolowania, wszelkich zmian na stronie. Jest to najlepszy system cms open source (z otwartym kodem, czyli dostępnym dla każdego), który za swoją jakość, szybkość, bezpieczeństwo i funkcjonalność nagradzany jest od wielu lat. Więcej o Joomla.

Joomla to najlepszy system zarządzania treścią, który obsługuje miliony stron www, na całym świecie, posiadający dużą społeczność programistów, którzy codziennie zajmują się rozwojem, aktualizują i bezpieczeństwem Joomla.
Jeśli zdecydujesz, że Twoja łódzka firmowa strona internetowa lub projekt internetowy zostanie oparty na Joomla, będziesz mieć najlepszy, zaktualizowany, wszechstronny i bezpieczny serwis internetowy.

Strony internetowe Łódź jako projekt strony Joomla Łódź oraz jego najważniejsze zalety:

 • indywidualne podejście do projektu strony
 • stosowanie standardów UI/UX, przy tworzeniu strony
 • indywidualny projekt graficzny
 • strona internetowa oparta na Joomla
 • łatwość obsługi i zarządzania stroną
 • oferta dopasowana dla małych, średnich i dużych firm
 • możliwośc lokalnego pozycjonowania na Łódź
 • szybki czas realizacji strony www

Strony internetowe Łódź

Jeśli jesteś z Łodzi lub łódzkiego oraz interesuje Cię nasza oferta na Strony Internetowe, to skorzystaj z formularza, aby skontaktować się z nami.

Przy takich tematach jak: strony internetowe Łódź, tworzenie stron internetowych Łódź, projektowanie stron internetowych Łódź, profesjonalne strony internetowe Łódź, Łódź strony internetowe, strony WWW Łódź czy sklepy internetowe Łódź – z pewnością znajdziemy wspólny język.

Gdy potrzebujesz precyzyjnej wyceny lub pomocy w podjęciu decyzji, to wykorzystaj tę formę kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Po co spędzać czas na zbędnym spotkaniu, w tym czasie odwiedź, Piotrkowską lub Stary Rynek, w Łodzi. Cenimy Twój czas, więc jeśli potrzeba, to masz z nami kontakt zdalny, poprzez formularz lub telefon.

Adres:

Stary Rynek

90-001 Łódź

Telefon:

+48 784 81 8843

Pola oznaczone * są wymagane