Rozszerzenia dla strony internetowej z Joomla

Strony internetowe oparte na Joomla to możliwość wykorzystywania gotowych i wbudowanych rozwiązań, które dostarczane są wraz z instalacją strony Joomla. Nie jesteś jednak skazany tylko na te rozwiązania, ponieważ dzięki otwartości Joomla, w każdej chwili można rozszerzyć funkcjonalność strony internetowej, o niezależnie powstające rozszerzenia.

Strony Joomla, które budujemy, oprócz dostępnych rozszerzeń firm trzecich, możemy wyposażyć w rozszerzenia, które tworzymy sami. Nawet jeżeli, w tej chwili nie posiadamy elementu strony internetowej, który wyobrażasz sobie, w swoim serwisie, to istnieje szansa na zbudowanie i dodanie, takiego elementu do Twojej strony. 

joomla programowanie

Nie musisz się ograniczać, jeśli masz pomysł, na stronę internetową, którą chcesz oprzeć na Joomla. Zawsze możesz skorzystać, z naszych programistów, którzy pod Twoim nadzorem przeprowadzą programowanie strony, aby zrealizować Twój projekt. Jeśli potrzebujesz nowego komponentu, modułu lub dodatku Joomla, który uzupełni Twoje potrzeby biznesowe, to nasz zespół jest gotów.

Programowanie Joomla dla naszych ekspertów, bez problemu zrealizuje dla Ciebie dowolne zadanie programistyczne. Programowanie Joomla to nasza codzienność.

joomla rozszerzenia

Jeśli chcesz oszczędzić czas, możesz wykorzystać już istniejące rozszerzenia, które zbudowaliśmy, z myślą usprawnienia budowy strony internetowej. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych partnerów, przygotowaliśmy rozszerzenia, realizujące typowe zadania i funkcje stron internetowych.

Po co wywarzać otwarte drzwi ? Przejrzyj nasze rozszerzenia Joomla, a może są już wśród nich komponenty, moduły dodatki lub szablony, które spełniają Twoje oczekiwania.