Strony firmowe

Oferujemy tworzenie portali internetowych oraz serwisów www dla firm, które obsłużą organizacje wymagające spójności wizualnej, z marką.

Sklep internetowy

Jeśli potrzebujesz sklepu internetowego, to zaprojektujemy dla Ciebie sklep z potrzebnymi funkcjami, który będzie rósł z wymaganiami.

One page / Landing page

Potrzebujesz prostej strony internetowej lub strony do obsługi wydarzenia, Oferujemy "Wizytówkę" i stronę promocyjną.

Strona dedykowana

Jeśli masz projekt strony internetowej, która ma być wyjątkowa i spełniać specyficzne zadania, to zbudujemy dla Ciebie taki serwis.

Co to jest strona internetowa?

Najprościej mówiąc, strona internetowa to dokument udostępniany w Internecie za pomocą przeglądarki internetowej. Składa się z uporządkowanych logicznie elementów, takich jak tekst, grafika i hiperłącza, które pozwalają na nawigację po stronie. Strona internetowa jest hostowana na serwerze WWW i można ją otworzyć, wpisując adres URL w pasek adresu przeglądarki.

Jeśli przyjrzeć się bardziej szczegółowo, to strona internetowa (ang. webpage), jest zwykle napisana, w języku HTML, czyli hipertekstowym języku znaczników (ang. HyperText Markup Language), który można obejrzeć, dzięki przeglądarce internetowej.

Strona internetowa wywoływana jest poprzez wpisanie, w belce wyszukiwania przeglądarki internetowej, adresu internetowego URL (ang. Uniform Resource Locator). Strona internetowa może zawierać tekst, grafikę lub hiperłącza do innych stron i plików. To może być dla Ciebie zakoczenie, ale pierwsza strona internetowa została stworzona, w Europie, w ramach projektu realizowanego w CERN, przez Tima Bernersa-Lee i było to 6 sierpnia 1991 roku. Strona internetowa, która wówczas powstała istnieje do dziś. Zobacz jak wiele zmieniło się od tego czasu, bo możesz odwiedzić i przeglądać tę pierwszą stronę internetową pod adresem info.cern.ch.

Czy potrzebuję strony internetowej ?

Posiadanie własnej strony internetowej, w dzisiejszych czasach, stało się nieodzowne dla każdej firmy, organizacji lub osoby prywatnej. Strony internetowe umożliwiają prezentację informacji, promocję produktów i usług, a także budowanie marki online. Jeśli chcesz poznać podstawy tworzenia strony internetowej, ten przewodnik "Tworzenie stron internetowych", jest dla Ciebie.

Strony internetowe, a serwisy internetowe

Tak jak wcześniej powiedzieliśmy, serwis internetowy to zbiór stron internetowych, zebranych pod jednym adresem głównym, zwanym domeną. Serwis internetowy może zawierać nawet tysiące stron internetowych. Aktualnie, do budowy stron internetowych, używa się zwykle systemów cms, jak Joomla, które pozwalają na budowę serwisów internetowych i w praktyce, dzisiejsze strony internetowe, to właśnie serwisy internetowe.

Jak zorganizowane są strony internetowe ?

Strona internetowa może posiadać również zakończenie htm , a czasami zakończenie odnosi się do języka programowania, w którym została przygotowana, i wówczas ma zakończenie np.  .php, .cgi itd.. 

Budowa adresu internetowego
Budowa adresu internetowego

W obecnych czasach, strony internetowe coraz częściej publikowane są bez końcowego rozszerzenia, tak jak w przypadku naszego serwisu, ale ciąg znaków po ostatnim ukośniku, to nadal jest strona internetowa.

Jakie są formaty strony internetowej ?

Najpopularniejszym i najpowszechniejszym formatem strony internetowej jest .html , bowiem finalnie i tak strona jest wyświetlana jako HTML, natomiast, w przypadku stron statycznych, zwykle był to .htm , co jest równoznaczne .html. Obecnie kiedy, stosowane są różnego rodzaju rozwiązania, do budowy stron dynamicznych (strony, które nie zawierają treści w samym dokumencie, ale treść pobierają , dynamicznie z bazy danych), to rozszerzenie jest nawiązaniem do stosowanego języka, np. wykorzystywany język PHP, nadaje rozszerzenie .php , ale UWAGA strona wynikowa nadal jest w formacie HTML. Inne rozszerzenia (NIE FORMATY), które znajdziesz w stronie internetowej to m.in:

 • HTML: .html , .htm, .hta, .htc, .xhtml
 • arkusz stylów : .css
 • JavaScript: .js
 • PHP : .php, .php3, .php4, .php5, .tpl, .php-dist, .phtml
 • SQL: .sql
 • ASP : .aspx, .ascx, .asmx, .cs, .vb, .config, .master

oczywiście nie wymienimy tu wszystkich rozszerzeń, a jedynie te, z którymi można spotkać się najczęściej.

Strona, którą właśnie czytasz, też jest przykładem strony internetowej HTML, mimo, że na jej zawartość składają się takie technologie jak: PHP, JavaScript, CSS, Bootstrap, to w dalszym ciągu jako wynik jest to strona HTML. W tym przypadku nie widzisz żadnego rozszerzenia, ponieważ zostało ono ukryte. Od pewnego czasu bowiem, strony internetowe nie pokazują w swoich adresach rozszerzeń, ponieważ oczywistym jest, że wynikowy dokument to .html .

Jak jest zbudowana strona internetowa ?

Generalnie każda strona zbudowana jest z 3 części i podobnie jak człowiek ma :

 • header - głowę/nagłówek - tutaj zwykle są podstawowe informacje dla przeglądarek i serwerów internetowych
 • body - ciało - tutaj jest właściwa treść strony 
 • footer - stopkę - tutaj zwykle umieszczane są informacje dotyczące właściciela i autora strony

to jest generalny podziała, natomiast sama strona może zawierać, elementy, które w różny sposób są rozmieszczane po tych sekcjach. Oto elementy wykorzystywane na stronie:

 1.  nazwa witryny, nazwa bloga, logo lub nazwa firmy często umieszczana jest, w lewym górnym rogu, każdej strony internetowej.
 2.  system wyszukiwania, który umożliwia odwiedzającemu przeszukiwanie witryny
 3.  menu główne strony internetowej lub pasek nawigacyjny, umożliwiający poruszanie się po najważniejszych stronach
 4.  banery reklamowe, które mogą być wyświetlane, w różnych miejscach na stronie www
 5.  breadcrumbs - ścieżka powrotu, która pomaga użytkownikowi zorientować się, gdzie się aktualnie znajduje, na stronie.
 6.  łącza, które pozwalają do udostępniania treści strony, w mediach społecznościowych
 7. W samej treści powinien znajdować się:
  • Nagłówek treści, tytuł, który powinien znajdować się na górze każdej witryny internetowej, oznaczany w HTML jako <H1>
  • Akapit otwierający, oznaczany w HTML jako <p>
  • Inne nagłówki, zachowując swoją kolejność od <H2> do <H6>
 8.  formularze lub linki kontaktowe, pozwalające zebrać opinie zwrotne
 9.  dodatkowe narzędzia, np, przycisk do drukowania
 10.  Informacje o włascicielu
 11.  informacje o prawach autorskich
 12.  przycisk powrotu, do górnej częsci strony, która została przewinięta, w trakcie czytania

5 powodów do budowy strony internetowej

 1. Promocja i wzrost biznesu: Strona internetowa umożliwia promowanie swojej firmy, produktów i usług w skali globalnej. Dzięki stronie możesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów i zwiększyć zasięg swojego biznesu.

 2. Wiarygodność: W dzisiejszych czasach większość osób korzysta z Internetu jako główne źródło informacji. Posiadanie profesjonalnej strony internetowej buduje wiarygodność i zaufanie u potencjalnych klientów.

 3. Komunikacja i interakcja: Strona internetowa umożliwia łatwą komunikację z klientami. Możesz udostępniać informacje kontaktowe, formularze kontaktowe, chaty online lub nawet interaktywne narzędzia, które pozwolą użytkownikom skontaktować się z Tobą w dowolnym momencie.

 4. Sprzedaż online: Jeśli prowadzisz sklep, strona internetowa pozwala na sprzedaż produktów online. Możesz zintegrować system płatności, tworzyć katalogi produktów i umożliwić klientom dokonywanie zakupów z wygody własnego domu.

 5. Wymiana informacji: Strona internetowa umożliwia łatwą wymianę informacji z klientami i użytkownikami. Możesz udostępniać artykuły, poradniki, blogi lub nawet tworzyć społeczność online wokół twojego biznesu.

Warto podjąć wyzwanie i tworzyć stronę internetową, a oto dlaczego:

Inwestycja w strony internetowe

Dlaczego warto zainwestować w strony i dlaczego budowa strony internetowej to złożona decyzja? Kilka ważnych powodów, dla których nie warto zwlekać, z decyzją o budowie strony internetowej. Sprawdź, jak sprawić, aby Twoja strona wywoływała świetne wrażenie.

Ilustracja do Firmowe strony internetowe i fakty
Firmowe strony internetowe i fakty

Dlaczego firmowe strony internetowe są ważne ?

 ...w Polsce, to dostęp do prawie 29 mln użytkowników internetu? Wynika z tego, że posiadanie strony internetowej, to już nie innowacyjność, czy dodatkowa forma promocji, ale fundament działalności.

  Strony internetowe umożliwiają dostęp do milionowej rzeszy klientów, ale to tylko szansa, którą można wykorzystać.

  Internauta czeka maksymalnie 5 sekund, na otwarcie strony internetowej. Masz zatem mniej, niż 5 sekund, aby zainteresować odwiedzającego klienta, Twoją ofertą na stronie www.

Strona internetowa Twojej firmy, w ciągu tych kilku sekund, musi zaciekawić i odpowiedzieć na pytanie, które przywiodło klienta do Ciebie.

  Budujemy strony internetowe, które pozwalają spełnić powyższe wymogi, więc jeśli chcesz zyskać przewagę konkurencyjną na rynku, pozwól nam wyróżnić Twoją firmę w tłumie.

Więcej ...

Ilustracja Czy warto budować sklep internetowy ?
Ilustracja Czy warto budować sklep internetowy ?

Czy warto budować sklep internetowy ?

   Jeśli zastanawiasz się, czy warto założyć sklep internetowy, a może masz wątpliwości, bo przy dużej konkurencji, ciężko przebić się z własną ofertą ? My nie mamy wątpliwosci, oczywiście, że warto.

   Pamietaj, że sprzedaż w sklepie internetowym, w porównaniu z tradycyjnym, to przede wszystkim niższe koszty i zdecydowanie wiekszy rynek większy rynek, a w ubiegłym roku, wartość brutto, sprzedaży poprzez sklepy online, wyniosła blisko 105 mld złotych.

Polacy coraz bardziej ufają tej formie zakupów, dlatego już co piąty Polak i Polka, dokonują zakupów poprzez sklepy internetowe.

   Oczywiście na takim rynku konkurencja jest duża, ale konkurencja była, jest i będzie zawsze, natomiast stosowane rozwiązanie do budowy strony internetowej ze sklepem internetowym, ma znaczenie i dlatego proponujemy zrobić to, w oparciu o rozwiązania Joomla.

Więcej ...

ilustracja do Strona internetowa typu Wizytówka
Strona internetowa typu Wizytówka

Strona internetowa typu "One Page" ?

   Strona internetowa to Twoja wizytówka, na największym rynku marketingowym, jakim jest internet. Strona internetowa odpowiada nie tylko za pierwsze wrażenie, ale przede wszystkim za kształtowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

   Strona www nie musi być bardzo rozbudowane, ale ważniejsze, aby była dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. To daje większe prawdopodobieństwo, na wysoki ranking, w wyszukiwarce google, ale również, na zauważenie przez internautów.

   Przyciągnięcie klienta do odwiedzenia Twojej witryny, może zapewnić równies strona "One Page", czyli "Wizytówka, lecz to dopiero początek, bo musisz zatrzymać ich na dłużej.

   Zaangażowanie internautów, na stronie "One Page", tzw. "Wizytówce", gdzie cała zawartość została umieszczona na jednostronicowej stronie internetowej, możesz osiągnąć dzięki przyjaznemu dla oka projektowi strony internetowej, wygodnemu i przejrzystemu układowi poszczególnych funkcji oraz interesującej treści merytorycznej.

Więcej ...

Dlaczego dedykowana strona internetowa od nas ?
Dlaczego dedykowana strona internetowa od nas ?

Dlaczego dedykowana strona internetowa od nas ?

  Jeśli zdecydujesz się na przygotowanie, nowej, z indywidualnym projektem, strony internetowej, to warto współpracować z nami.

  Nasza kooperacja, przy tworzeniu strony www, pozwoli na zwiększenie szansy, osiągnięcia oczekiwanego efektu oraz zdobycia przewagi konkurencyjnej, na rynku.

  Strona www, którą dla Ciebie przygotujemy, będzie odpowiadała Twoim wyobrażeniom oraz pomysłowi, a przede wszystkim, bedzie oferowała możliwość przejrzystego przedstawienia oferty firmy, publikacji danych kontaktowych oraz przekazania odbiorcom, pozytywnego wizerunku.

  Strony internetowe, przygotowywane, zgodnie z naszą wiedzą, z łatwością będą realizować założony pomysł, przykuwać uwagę internautów treścią i zachęcą odbiorców do nawiązania kontaku, czy to poprzez formularz, drogę mail'ową, czy też zaprezentowany telefon.

Więcej ...

Nasza oferta na strony internetowe

sprawi, że Twój serwis internetowy, zrobi wyjątkowe wrażenie na internautach. Skorzystaj, z naszego doświadcznia i wiedzy, aby wykorzystać je, w dotarciu do świata internetu! Strony internetowe, przygotowane przez nas to:


Dwoje ludzi na tle ekranu tableta ze stroną internetową

Pakiet usług

oferujemy zróżnicowane usługi dla stron www

Prosta obsługa

wygodny interfejs oraz wygodny układ menu

Wyjątkowy projekt

nowoczesny projekt graficzny

Łatwa rozbudowa

możliwość dodawania gotowych funkcjonalności

Szybkość ładowania

optymalizacja prędkości ładowania plików strony

Nasze strony internetowe posiadają

Ilustracja do sekcji nasze strony internetowe mają
 • 100% responsywność, czyli adaptację na urządzenia mobilne

 • optymalizację prędkości ładowania

 • system zarządzanie treścią, cms Joomla

 • nowoczesny styl, optymalizujący wpływ na SEO

 • prostą i skuteczną edycję każdej części strony www

 • możliwość uruchomienia wielojęzyczności

 • wbudowane funkcje optymalizacji SEO

 • system zarządzania użytkownikami

 • łatwy i czytelny formularz kontaktowy

 • łatwość rozbudowy strony, o dodatkowe funkcje

 • automatyczną aktualizację bezpieczeństwa

 • najnowszy Bootstrap 5

Strony internetowe - F.A.Q.

Strony internetowe lub pozycjonowanie stron, tzw. SEO, to często różne wątpliwości, dlatego poniżej przedstawiamy najczęściej zadawane pytania, na temat stron internetowych, Joomla i usług z nimi związanymi, jak: pozycjonowanie stron, SEO, domena, hosting, itp.

Strona internetowa, jest dokumentem, który napisany jest przy pomocy specjalnych oznaczeń, zwanych tagami. Strona jest napisana w języku, który wykorzystuje do tego tagi.

Strona internetowa wymaga trzech podstawowych elementów :
1. domeny - czyli nazwy pod jaką chcemy aby strona pojawiła się w internecie
2. hostingu - czyli miejsca z serwerem internetowym, na którym zostanie uruchomiona gotowa strona internetowa
3. zawartości - czyli treści jak powinna pojawić się na stronie internetowej

SPRAWDŹ co powinieneś wiedzieć o tworzeniu strony internetowej "Przewodnik tworzenia strony internetowej".

Strona responsywna, często opisywana też jako strona RWD, to strona internetowa, której wygląd adaptuje się do wielkości wyświetlacza, na którym jest oglądana, a więc będzie zmieniać swój wygląd tak, aby jak najlepiej prezentować treść na tablecie, telefonie , komputerze.

Responsywne strony internetowe to to samo. co strony mobilne.

Koszt strony internetowej zależny jest od jej wielkości (np. ilości zakładek /pozycji menu) oraz funkcjonalności. Najprostsza i najtańsza to tzw. Strona Wizytówka, która zawiera jedynie podstawowe informacje, a im bardzie skomplikowana strona, pracochłonność jej wykonania wzrasta, tym bardziej wzrasta też koszt. Można powiedzieć, że koszt strony internetowej to min. 1500 zł, a górna granica to nawet kilkadziesiąt tysięcy.

Oferujemy stronę typu "Wizytówka" lub One Page, a tutaj można dowiedzieć się, co taka strona zawiera Strona typu wizytówka/ One page

Jeśli chcesz samodzielnie przygotować się do zbudowania własnej strony internetowej, to nasz przewodnik "Tworzenia strony internetowej krok po kroku", pomoże przygotować wszystkie kroki jakie są do tego potrzebne.

Tworzenie strony internetowej, to nie tylko instalacja, jest to proces bardziej złożony, więc dla różnego rodzaju stron, będzie inny czas realizacji. Prosta strona internetowa składająca się z kilku zakładek, może zostać wykonana nawet w tydzień, a przy budowie sklepu internetowego, należy szacować kilka tygodni ok. 4-6. Oczywiście wszystko zależy też od przebiegu współpracy z zamawiającym, a głównie czasu odpowiedzi na zadawane pytania, co do realizacji

Dolny koszt wykonania sklepu internetowaego u nas to 3100 zł netto. Podobnie jak, w przypadku tworzenia strony internetowej, istotna jest złożoność sklepu. Dzięki wypracowanym przez lata metodom i doświadczeniu, wiemy, że w większości przypadków, cena sklepu internetowego, nie powinna przekroczyć 4500 zł netto.

Jeśli interesuje Cię sklep internetowy, to tutaj można dowiedzieć się, więcej Strona typu Premium /sklep internetowy

Pozycjonowanie strony internetowej SEO (ang. Search Engine Optimization ) to optymalizowanie strony, w celu osiagnięcia jak najwyższej pozycji, w wynikach wyszukiwania, najczęściej Google. Jest to usługa, która jest wyceniana odrębnie, natomiast strony internetowe, które oferujemy, posiadają wbudowane elementy, które pozwalają taką operację wykonywać.

Każda strona, która pojawia się w internecie, jest rejestrowana i pozycjonowana, natomiast pozycja, na liście wyników zależy od wielu czynników i czynności, które najogólniej, określane jest jako optymalizacja SEO lub pozycjonowanie strony.

Wszystkie strony internetowe, które tworzymy są domyslnie, zoptymalizowane pod wyszukiwarki, ale aby osiągnąć wysoką pozycję, np, miejsce w pierwszej 10, to trzeba skorzystać z odrębnej usługi, która nie jest ujęta, w cenie tworzenia strony internetowej. Więcej na ten temat znajdziesz w menu "Pozycjonowanie SEO"
Ilustracja Strony internetowe - F.A.Q.

Pakiety cenowe stron internetowych

Ciekawa szata graficzna, nowoczesny system CMS oraz jasna struktura kodu, to elementy, ktore charakteryzują nasze strony internetowe, ale wyróżnia je również dostepność cenowa. Oto proponowane pakiety stron internetowych wraz z ich zakresem i cenami. Mamy nadzieję, że pozwoli to oszacować koszty Twojego projektu.

Strona internetowa Wizytówka

PLN 1500-2000 / netto
Oferta na stronę typu Wizytówka Zapytaj
Dobry wybór

Strona internetowa Firmowa

PLN 2100-3000 / netto
Oferta na stronę dla firm
 • do 20 zakładek
 • autorski szablon Terraplanet
 • do 2 wersji kolorystycznych
 • Cms Joomla
 • sklep
 • programowany komponent
 • do 6 autorskich modułów JTRA
 • konfiguracja hostingu
 • instalacja na serwerze
Zapytaj

Strona internetowa Premium

PLN 3100-4500 / netto
Oferta na stronę Premium
 • do 30 zakładek
 • autorski szablon Terraplanet
 • do 3 wersji kolorystycznych
 • Cms Joomla
 • sklep
 • programowany komponent
 • do 9 autorskich modułów JTRA
 • konfiguracja hostingu
 • instalacja na serwerze
Zapytaj

Strona internetowa Specjalna

PLN Wycena
Oferta na strony specjalne
 • powyżej 30 zakładek
 • autorski szablon Terraplanet
 • do 10 wersji kolorystycznych
 • Cms Joomla
 • sklep
 • programowany komponent
 • do 15 autorskich modułów JTRA
 • konfiguracja hostingu
 • instalacja na serwerze
Zapytaj

Zapytaj o strony internetowe

Jesteś zainteresowany naszą propozycją budowy strony Internetowej, wykorzystaj formularz, aby skontaktować się z nami. Masz pytanie o strony internetowe, tworzenie stron internetowych, projektowanie stron internetowych, profesjonalne strony internetowe, czy sklepy internetowe – to trafiłeś, w dobre miejsce. Zastanawiasz się nad stroną , ale potrzebujesz precyzyjnej wyceny, to skorzystaj i zadaj nam pytanie.

Joomlaterra

Staramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania, dotyczące stron internetowych, więc jeśli nie ma odpowiedzi, na naszej stronie internetowej, to skorzystaj z formularza.

Adres:

Wełniana 32

54-059 Wrocław

Telefon:

+48 784 81 8843

Pola oznaczone * są wymagane