Strony Joomla

Tworzenie stron internetowych dla firm, prostych stron typu wizytówka lub zaawansowanych aplikacji internetowych, to sama przyjemność, gdy używasz do strony Joomla.

Sklep Joomla

Sklep internetowy z Joomla, to szybkie i proste, dlatego jeśli potrzebujesz rozwiązania e-commerce to stworzymy dla Ciebie, rozwiązanie spełniające wszystkie wymagania.

Rozszerzenia Joomla

Potrzebujesz indywidualnego szablonu, a może masz pomysł na aplikację lub plugin ? Tworzymy rozszerzenia Joomla, które zamienią stronę, w idealne rozwiązanie internetowe.

Serwis Joomla

Nie masz czasu zajmować się swoją stroną, albo potrzebujesz pomocy? Jeśli konieczna jest aktualizacja, migracja lub utrzymanie strony Joomla, skorzystaj z naszych usług.

Dlaczego strony Joomla są najlepsze ?

bo zbudowane są, na bazie wielokrotnie nagradzanego CMS'a open source, który posiada wsparcie silnej społeczności wolontariuszy. Można go pobrać i używać za darmo. Joomla umożliwia tworzenie małych jak i potężnych stron internetowych, w których utrzymanie treści, jest łatwe i bezproblemowe. Strony Joomla to:

Elastyczna strona


Strona internetowa dostosowana do potrzeb

Jeśli potrzebujesz elastycznej strony, która nie będzie ograniczona, w możliwościach rozwoju, to potrzebujesz takiego systemu jak Joomla, który łatwo można dostosować i rozszerzać o nowe funkcje.

Strony internetowe, oparte na Joomla, mogą korzystać z ponad 6500 zweryfikowanych rozszerzeń i wysokiej jakości szablonów, zwłaszcza, że wiele jest oferowanych bezpłatnie. Dokumentacja sytemu cms oraz szkolenia, również dostępne są za darmo.

Joomla został tak stworzony, aby wykorzystać rozszerzalne funkcje i możliwości nakładkowania, do tworzenia niestandardowych rozwiązań internetowych, które nie zakłócają pracy rdzenia systemu.

Dzięki swojej budowie i łatwości programowania, bez poroblemu można znaleźć i zatrudnić wysokiej jakości integratorów i programistów, którzy zindywidualizują Twoją stronę internetową.

Ilustracja Elastyczna strona
Elastyczna strona

Otwarty kod


Dostępność kodu żródłowego

Jeśli chcesz mieć pełen dostęp i kontrolę nad kodem swojej strony internetowej, to Joomla jest całkowicie udostępniony, w ramach Open Source.

Kod Tojej strony jest jest dostępny, tak jak Joomla, na którym jest ona zbudowana, więc programiści mogą szybko lokalizować i naprawiać błędy. Dzięki oprogramowaniu open source, otrzymasz zatem kod o wyższej jakości, bowiem społeczność na świecie ma do nieg dostęp i jest w stanie, wszystko srawdzić i skorygować.

Mając dostęp do kodu, nie musisz korzystać tylko z wybranych programistów, bowiem każdy, kto miał do czynienia z Joomla, może kontynuować pracę nad Twoją stroną internetową lub zbudować, dla niej nowe dodatki.

Otwartość kodu pomaga, w ten sposób, w obniżaniu kosztów utrzymania i rozwoju.

Ilustracja Otwarty kod
Otwarty kod

Optymalizacja SEO


Strona zoptymalizowana, z myślą o SEO

Dobra optymalizacja strony internetowej, pod kątem wyszukiwarek, ma kluczowe znaczenie dla zaindeksowania witryny, dlatego zwiększ swoje szanse na, zdobycie najwyższego miejsca i użyj Joomla. Od razu po instalacji, Twoja strona www, posiada wszystkie elementy potrzebne, do rozpoczęcia pozycjonowania. Dzięki Joomla, strona może szybko zdobyć zaufanie wyszukiwarek, ponieważ funkcje SEO, są wbudowane.

Możesz skoncentrować się na SEO, ponieważ Joomla, swoimi funkcjami, zapewni lepszą obsługę Twojej witryny, poprzez prosne informacje, zwracające uwagę na elementy, które decydują o pozycjonowaniu.

Narzędzie oraz pomoc, przy korzystaniu z narzędzi SEO, szybko zaowocuje wzrostem liczby odbiorców.

Ilustracja Optymalizacja SEO
Optymalizacja SEO

Bezpieczna strona


Bezpieczeństwo i solidność strony

Bezpieczeństwo strony internetowej, przede wszystkim, to zasada będąca podstawowym wymaganiem, przy tworzeniu Joomla.

Jeśli chcesz systemu zarządzania stroną, który jest solidny i bezpieczny, to Joomla jest do tego najlepszy. Zespół twórców Joomla, koncentruje się na bezpieczeństwie także po to, by pomóc chronić Twoją markę i dostarczyć zabezpieczenia, które są niezbędne, do zapewnienia bezpieczeństwa danych, przechowywanych na stronie www.

Pamiętaj, że koszt "wycieku" lub utraty danych jest zbyt wysoki, aby ryzkowaćKoszt naruszenia danych jest wysoki, więc zacznij od silnego i niezawodnego CMS

Ilustracja Bezpieczna strona
Bezpieczna strona

Wersje językowe


Wielojęzyczna treść, od ręki

Potrzebujesz systemu, który można łatwo rozwijać, wraz z rozwojem na nowych rynkach? Korzystając z Joomla, otrzymujesz system zarządzania treścią wielojęzyczną, to jeden z niewielu systemów cms, który jest wielojęzyczny od ręki, po wyjęciu z pudełka.

System nie wymaga, żadnych dodatkowych rozszerzeń i dodatkowych kosztów, w celu dodania kolejnych języków.

Wielojęzyczność strony internetowej, pozwala na dostosowanie Twojego przekazu, w określonym języku. W prosty sposób, strona internetowa może odpowiedzieć na wymagania językowe, związane z Twoimi odbiorcami.

Rozmawiaj ze światem, za pomocą Joomla.

Ilustracja Wersje językowe
Wersje językowe

Łatwa rozbudowa


Strona internetowa rosnąca, z wymaganiami

Rozwój jest niezbędnym elementem każdej firmy, więc jeśli potrzebujesz strony internetowej, która może rozwijać się wraz z Tobą, to korzystając z Joomla, masz wszystko, czego potrzebujesz. Dla przykładu, dzięki wbudowanej, gotowej do użycia funkcji wielojęzyczności, Twoja firma, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, może rozwinąć się i poprzez stronę internetową, wejść na kolejny obszar działalności.

Strony Joomla, dzięki nieustannie rozwijanej i rosnącej liście rozszerzeń i szablonów, od zewnętrznych programistów, może łatwo wypełnić oczekiwania i potrzeby, właścicieli stron www.

Otwarte oprogramowanie (open source), solidne bezpieczeństwo, a przede wszystkim, duża rzesza programistów oznaczają, że możesz łatwo zbudować witrynę internetową, bądź niestandardową, wartościową aplikację internetową.

Ilustracja Łatwa rozbudowa
Łatwa rozbudowa

Co to jest Joomla ?

Co to jest Joomla i dlaczego warto zainwestować w strony Joomla ? Oto kilka argumentów, które pozwolą zrozumieć, dlaczego , Twoja strona internetowa oparta na cms'ie będzie robiła świetne wrażenie.

Dwoje ludzi trzymających ekran z logo cms Joomla
Co to jest Joomla ?

Co to jest cms ?

   ... to system zarządzania treścią strony internetowej (ang. content management system), w skrócie cms. W praktyce, cms oznacza możliwość tworzenia i zarządzania stroną internetową, bez głębokiej wiedzy informatycznej.

 System zarządzania treścią, pozwala na łatwe i szybkie tworzenie treści, na stronie internetowej, zarządzanie użytkownikami korzystającymi ze strony, zarządzanie funkcjami strony oraz jej wyglądem.

Strony Joomla to możliwość tworzenia "dynamicznych" stron www, czyli takich, których treść przechowywana jest, w bazie danych i zależnie od potrzeb, wykorzystywana oraz prezentowana, jako treść strony internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można zbudować serwis internetowy, złożony z setek i tysięcy pojedynczych stron.

Człowiek pokazującey różne elementy strony Joomla
Kilka faktów o Joomla

Kilka faktów o cms Joomla

  Łatwość użytkowania oraz możliwość rozszerzenia, w prosty sposób, uczyniło z tego systemu jeden z najpopularniejszych systemów CMS .
  Dotychczas odnotował on, ponad 130 milionów pobrań, a rocznie, ta liczba to około 6 milionów.
  Strony internetowe, które wykorzystują cms Joomla, dają temu systemowi, drugie miejsce popularności na świecie, wśród systemów CMS. Samych stron, które już zbudowano na tym systemie, to ponad 2,5 miliona.

  Cms korzysta z języka PHP, bazy danych MariaDB oraz może korzystać z wielu dodatkowych bibliotek i języków jak: Bootstrap, JavaScript, CSS, HTML, AJAX itd...

  Jest to rozwiązanie Open Source, co oznacza, że można je swobodnie używać, dostosowywać i wykorzystywać, całkowicie za darmo.

  Dzięki CMS'owi oraz jego budowie, można stworzyć prostą stronę internetową oraz uruchomić w niej dodatkowe funkcje, jak: sklep internetowy, galerię, forum, aplikację internetową itp.

Dwoje ludzi siedzących przed ekranem i programujący Joomla
Dlaczego strona Joomla od nas ?

Dlaczego strony Joomla od nas ?

  Jeśli wybierzesz ten system do budowy własnej strony internetowej, to warto podjąć współpracę z doświadczonym partnerem.

  Od 2010 roku, zajmujemy się budowaniem stron z Joomla, poczynając od wersji 1.5 do dzisiejszej 4.x zatem poznaliśmy ten system, na tyle dobrze, by z pełnym przekonaniem oferować go naszym klientom.

  Nasza współpraca, przy tworzeniu strony Joomla, da Tobie szansę na zwiększenie przewagi konkurencyjnej, na rynku, ponieważ wiemy jak dobrze wykorzystać funkcje systemu.

  Strona internetowa, którą dla Ciebie zbudujemy, nawet w najprostszej wersji, zapewni możliwość przejrzystego przedstawienia oferty Twojej firmy, udostępnienia danych kontaktowych oraz wykreowania pozytywnego wizerunku.

  Strony Joomla, opracowane, zgodnie z naszymi wytycznymi, nie tylko przykują uwagę internautów, ale zachęcą ich do kontaku, poprzez kanał internetowy, jak formularz kontaktowy, mail lub tradycyjnie przez bezpośredni telefon do Twojej firmy.

13 najważniejszych zalet strony Joomla ?

Z Joomla, możesz zbudować różne typy stron internetowych. Strony społecznościowe, sklepy internetowe, witryny firmowe, bądź platformy e-learning, bowiem Joomla może zaadaptować strukturę lub cel, przyswiecający Twojemu pomysłowi. Niezależnie od tego, każda strona Joomla, bedzie posiadać poniższe funkcje, które pozwolą Ci osiągnąć wyjątkowy rezultat, Twojego projektu.

Przewodnik po zapleczu

Przewodnik "Guided tours", czyli wbudowany samouczek obsługi zaplecza, Twojej strony internetowej. Ta seria samouczków "krok po kroku", po podstawowych funkcjach zaplecza strony, pozwala szybko i prosto poznać obsługę Joomla.
Dodatkowo, samodzielnie, można dodać własne przewodniki, dla innych osób zarządzających stroną, rejestrując swoje czynności.

Ilustracja Przewodnik po zapleczu
Przewodnik po zapleczu

Autoryzacja wieloetapowa

Bezpieczeństwo to kluczowy element strony internetowej Joomla, dlatego od wielu lat wykorzystywana jest autoryzacja dwuetapowa. Teraz strony z Joomla mogą korzystać z autoryzacji wieloelementowej, a Ty decydujesz, o wyborze formy autoryzacji. W ten sposób możesz, w lepszy sposób kontrolować bezpieczeństwo witryny i wykorzystać nowe formy autoryzacji.

Ilustracja Autoryzacja wieloetapowa
Autoryzacja wieloetapowa

Skróty klawiaturowe

Skróty klawiaturowe, znacząco ułatwiają pracę i przyspieszają wykonywanie zadań. Teraz możesz wykorzystać skróty klawiaturowe lub przypisać własne skróty, do czynności edycyjnych na stronie. Prosta funkcjonalność, która sprawi, że prace edycyjne, na stronie internetowej, przeniesiesz na nowy poziom.

Ilustracja Skróty klawiaturowe
Skróty klawiaturowe

Szablony potomne

Szablony potomne, pozwalają na tworzenie, różnego wyglądu strony internetowej, bez konieczności edytowania istniejącego szablonu. Oddzielenie własnych poprawek od oryginalnego szablonu sprawia, że jego aktualizacja jest prostsza. Wszystkie elementy szablonu potomnego, przechowywane są w katalogu media i kontrolowane przez jeden plik XML.

Ilustracja Szablony potomne
Szablony potomne

Planowanie zadań

Jeśli masz czynności, które stale musisz powtarzać lub zadania, które powinny zostać wykonane na stronie internetowej, to teraz możesz skorzystać z harmonogramu zadań. Dzięki harmonogramowi, możesz zautomatyzować i uprościć swoją pracę, poprzez, wbudowaną funkcję "Planowane zadania".

Ilustracja Planowanie zadań
Planowanie zadań

Pozycjonowanie seo

Chcesz osiągnąć wysoki ranking strony internetowej, w wyszukiwarkach ? Joomla skupia się na SEO, więc Ty możesz zająć się tworzeniem treści. Funkcje SEO wbudowane w stronę, oznaczają, że Twoja strona posiada właściwą strukturę dla skanujących robotów, bez konieczności instalowania dodatkowych rozszerzeń.

Ilustracja Pozycjonowanie seo
Pozycjonowanie seo

Nowy projekt panelu

W celu ułatwienia i przyspieszenia pracy na zapleczu strony, panel administratora strony joomla został przeprojektowany. Udoskonalono zarządzanie mediami i artykułami, co pozwala na tworzenie jeszcze atrakcyjniejszej treści, na stronie internetowej. Wzorce artykułów, pomagą Tobie oraz innym twórcom treści, utrzymać treść, w stylu całej strony.

Ilustracja Nowy projekt panelu
Nowy projekt panelu

Zaawansowane wyszukiwanie

Nowa Joomla jest zaawansowana i konfigurowalna i jeśli chcesz swoim użytkownikom umożliwić szybkie oraz efektywne wyszukiwanie treści, to możesz wykorzystać system indeksujący. Treść raz zaindeksowana, w Twojej stronie internetowej, doda do wyników wyszukiwania Twój artykuł, a Ty możesz skupić się na tworzeniu nowych treści.

Ilustracja Zaawansowane wyszukiwanie
Zaawansowane wyszukiwanie

Szablony wiadomości e-mail

Nowa strona internetowa z Joomla, posiada możliwość dostosowania szablonu wiadomości e-mail, co przyspiesza proces wdrożenia strony oraz ułatwia personalizację. Zmień wiadomości email, tak, aby były zgodne , z Twoją marką. Wykorzystaj charkterystyczny styl swojej strony internetowej, do komunikacji z użytkownikami strony.

Ilustracja Szablony wiadomości e-mail
Szablony wiadomości e-mail

Definicja procesów

Dzięki definicji procesów pracy, możesz stworzyć dowolną ich liczbę, aby tworzenie treści ująć w ramy, które od idei do rezultatu, obejmą wszystkie osoby, które powinny brać udział w edycji treści. W ten sposób, możesz mieć kontrolę nad poprawnością treści, które pojawią się na stronie internetowej. Szybkość i łatwość tworzenia umożliwia wbudowane rozrzerzenie worflow.

Ilustracja Definicja procesów
Definicja procesów

Strona szybka jak rakieta

Nowy Joomla zaprojektowany został z myślą, o zwiększonej wydajności, zwłaszcza że prędkość ładowania strony internetowej, to jeden z kluczowych wskaźników, wpływających na oglądalność strony. Niezależnie od tego, czy Twoja strona to witryna informacyjna, czy też sklep internetowy, to z nowym Joomla, Twoja strona internetowa będzie śmigać jak rakieta.

Ilustracja Strona szybka jak rakieta
Strona szybka jak rakieta

Zgodność strony z WCAG

Nowy Joomla dostarcza funkcje ułatwień, najlepsze, w swojej klasie, dlatego skorzystają na tym, nie tylko użytkownicy z niepełnosprawnościami, ale także zwykli użytkownicy. Układ, kontrast, struktura strony internetowej, mają wbudowane funkcje ułatwień. Strona internetowa z nowym Joomla, zbudowano z myślą o zgodności ze standardem W3C Accessibility Guidelines (WCAG) 2.1 (zgodność z AA)

Ilustracja Zgodność strony z WCAG
Zgodność strony z WCAG

Bezpieczeństwo strony

Korzystanie ze strony internetowej, której kod tworzono zgodnie ze sztuką, zapewnia, że możesz czuć się bezpiecznie. Nowy Joomla, zawiera wiele zmian, które zaprojektowano z myślą, o maksymalizacji bezpieczeństwa i odporności na ataki hakerskie. Wybranie tak nowoczesnego i bezpiecznego narzędzia, do budowy strony internetowej, to dobry wybór.

Ilustracja Bezpieczeństwo strony
Bezpieczeństwo strony

Panel zaplecza w Joomla 4

Zobacz jak wygląda cms Joomla! od zaplecza i sam oceń jego przejrzystość. Oceń, jak szybko i łatwo można zarządzać treścią, dzięki Joomla!, który może zostać wykorzystany do stworzenia Twojej strony internetowej. Jeśli chcesz sprawdzić, jak szybko można uruchomić Joomla!, to kliknij link i załóż stronę testową Joomla!

Joomla-Panel

Tworzenie treści w Joomla 4

Sprawdź niektóre funkcje, dostępne w cms Joomla!, do tworzenia i edycji treści na stronie internetowej. Oceń funkcjonalność oraz łatwość z jaką można tworzyć i publikować treść umieszczaną na stronie internetowej, dzięki Joomla 4 .

Joomla-Panel

Strony Joomla - F.A.Q.

Jeśli strony Joomla , budzą Twoje wątpliwości, to najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie, powinny pomóc rozwiać obawy. Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie ? Zadaj je poprzez formularz kontaktowy, a postaramy się na nie odpowiedzieć.

Joomla to darmowy system zarządzania treścią (CMS) strony internetowej. Jest najlepszym systemem tego typu, z otwartym kodem i jednym najpopularniejszych cms'ów na świecie. Większość stron budowana jest dzisiaj z wykorzystaniem CMS'ów, ponieważ ich użycie, pozwala na tworzenie i edycję stron www, bez znajomości programowania.

Strona internetowa może zostać zbudowana jako tzw. strona statyczna, ale wówczas nie posiada żadnego edytora oraz mechanizmów, które umożliwiają samodzielne zarządzanie wyglądem oraz treścią strony. Joomla, to system zarządzania treścią strony internetowej, który pozwala na samodzielne poprawianie strony, bez wiedzy informatycznej, więc chociażby dlatego, warto budować stronę z Joomla.

Tak strony Joomla są responsywne, o ile tak zostały przygotowane. Strona responsywna, to strona internetowa, której wygląd adaptuje się do wielkości wyświetlacza, na którym jest oglądana, więc jeśli Joomla uzywa takiego szablonu, to bez problemu będzie zmieniać swój wygląd, aby prezentować treść na tablecie, telefonie, komputerze

Koszt strony internetowej zależny jest od jej wielkości (np. ilości zakładek /pozycji menu) oraz funkcjonalności. Najprostsza i najtańsza to tzw. Strona Wizytówka, która zawiera jedynie podstawowe informacje, a im bardzie skomplikowana strona, pracochłonność jej wykonania wzrasta, tym bardziej wzrasta też koszt. Można powiedzieć, że koszt strony internetowej to min. 1500 zł, a górna granica to nawet kilkadziesiąt tysięcy. Koszt strony można oszacować na podstawie ogólnych wycen w menu Cennik

Oczywiście strona internetowa może zostać zbudowana, z wykorzystaniem innych systemów cms. Niestety my, nie oferujemy budowy stron z innymi systemami. Mimo, że Joomla nie jest najpopularniejszym systemem, to w ocenie specjalistów oraz naszej, to najlepszy tego rodzaju system i dlatego nasz strony oferujemy, tylko z Joomla!

Oczywiście bez większego problemu. Pozycjonowanie SEO (ang. Search Engine Optimization ) to optymalizowanie strony, w celu osiagnięcia jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce Google. Jest to usługa, która nie jest związana, z żadnym systemem.

Przewaga Joomla polega na posiadaniu wbudowanych elementów, które pozwalają taką operację wykonywać samodzielnie i bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Wśród najpopularniejszych systemów CMS, Joomla to najbezpieczniejszy CMS. Joomla oferuje nie tylko automatyczną aktualizację systemu, ale własną bibliotekę programowania (nie przyjmuje błednie zaprogramowanych rozszerzeń), czy też, wielopoziomową metodę autoryzacji. Wybierając naszą ofertę tworzenia strony internetowej z Joomla, możesz mieć pewność, że strona będzie spełniać wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa.

Aktualizacja strony Joomla oznacza jej poprawkę, w ramach określonej wersji np. wersja 3.9 do wersji 3.10 (lifting), w przypadku przejścia na Joomla z innej wersji, mówimy o migracji (zmiana modelu). Migracja Joomla, oznacza dużą zmianę, która nie pozwala, na wykorzystanie starego szablonu, a czasem starych komponentów, modułów, dodatków.

Przez ostatnie 13 lat, migracji, które wymagały zmian szablonów, komponentów bądź innych rozszerzeń było kilka (1.5 -> 2.x-> 3.x-> 4), są to tzw. wersje główne. Można więc powiedzieć, że co 4 lata następuje zmiana. Obecnie zrezygnowano z takiego podejścia, na rzecz systematycznych zmian, ale takich, które nie będą wymagały drastycznej przebudowy witryny. Najnowsza wersja 4, zostanie zastąpiona, w tym roku wersją 5.

Zmiana nie wpłynie, na funkcjonowanie obecnych stron internetowych. Kolejna zmiana od premiery Joomla 5, planowana jest po 2 latach.

Tylko w ten sposób można utrzymywać cms Joomla, jako najlepszy i najnowocześniejszy system zarządzania treścią.

W praktyce, taka migracja wymaga przebudowwy szablonu, aktualizacji wszystkich rozszerzeń do wersji zgodnej z Joomla 4. Jeśli dotychczasowy dostawca rozszerzenia, nie przygotuje nowej wersji, to takie rozszerzenie musi zostać zastąpione innym, zgodnym z wersją 4.

Jako minimum, traktujemy migrację, jako konieczność zbudowania nowego szablonu (jeśli taki szablon nie ma aktualizacji od poprzedniego twórcy) i jest to koszt 1500 zł netto. Jeśli istnieją nowe wersje do szablonu i wszystkich rozszerzeń, to możesz taką migrację wykonać samodzielnie.
Kontakt w sprawie Strony Joomla

Jeśli interesują Cię takie tematy jak: strony joomla, tworzenie stron joomla, projektowanie stron joomla, profesjonalne strony joomla, strony WWW joomla czy sklepy internetowe Joomla – to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.

Joomlaterra

Jeśli interesują Cię strony Joomla to skorzystaj z naszego formularza, aby zapytać o interesujące Cię sprawy.

Adres:

Wełniana 32

54-059 Wrocław

Telefon:

+48 784 81 8843

Pola oznaczone * są wymagane