Wdrożenie Wordpress'a

Nasze wdrożenie opieramy na zrozumieniu klienta

CMS Wordpress

 

Joomlaterra Wdrażająca CMS Wordpress

Światowy lider systemów, na których oparte są strony www, to właśnie CMS Wordpress. Łatwość wdrożenia i użytkowania, a ostatnio możliwość rozszerzenia Wordpress'a , uczyniło z tego systemu najpopularniejszy system CMS . Aktualnie Wordpress osiągnął , blisko 60 % udział w rynku, na całym świecie. Strony www, które wykorzystują Wordpress dają temu systemowi, pierwsze miejsce popularności na świecie, wśród systemów CMS. Wordpress'em zajmujemy się od wielu lat, budując strony www zatem poznaliśmy ten system, na tyle dobrze, by z pełnym przekonaniem oferować go naszym klientom, przy tworzeniu serwisu www.

Wiemy, że Wordpress umożliwia budowę funkcjonalnych stron www oraz aplikacji internetowych. Wykorzystaj nasze doświadczenie, aby zbudować funkcjonalne rozwiązanie www, oparte na cms Wordpress. Nie ma znaczenia, czy chcesz zbudować od podstaw, zaktualizować wersję do aktualnej, bądź zmigrować z innego cms'a do Wordpress'a, mamy doświadczenie i kompetencje, aby wykonać to dla Ciebie. Z wykorzystaniem cms Wordpress, stworzymy dla Ciebie stronę, z fascynującym wyglądem, uwzględniającym nowoczesne trendy projektowe. Oferujemy usługi adaptacyjne Wordpress'a do indywidualnych potrzeb użytkownika, z wykorzystaniem HTML5, Css3, PHP oraz MySql.

 

Dlaczego Strona Internetowa na CMS Wordpress ?

  • Wordpress podobnie jak Joomla, to rozwiązanie open source, jest więc za darmo, w przeciwieństwie do innych licencjonowanych rozwiązań CMS.
  • Jeśli chcesz szybko zbudować stronę, z przyciągającym wyglądem oraz mechanizmem zarządzania treścią, to Wordpress, będzie idealnym rozwiązaniem.
  • Wordpress jest bardzo prosty w zarządzaniu i aktualizacji. Osoby bez technicznej wiedzy, mogą z łatwością, samodzielnie, zarządzać stroną www opartą na Wordpress.
  • Wyszukiwarki "lubią" strony oparte na Wordpress. Kod, jakim napisano ten CMS, jest bardzo czytelny i prosty, dlatego wyszukiwarki, w prosty sposób wyszukują i indeksują treść, z tego CMS Wordpress.
  • W Wordpress postawiono na prostotę, dlatego łatwo rozszerzać funkcjonalność strony www, opartej na tym systemie poprzez instalację plugin'ów. Ogromna liczba dodatków do CMS Wordpress, również dostępna jest, w wersjach darmowych.
  • Od czasu, kiedy Wordpress zdobył ogromną popularność na świecie, stając się liderem systemów CMS, stale poprawiane jest jego bezpieczeństwo. Oferująć aktualizacje zapobiegające atakom na ten system, Wordpress oraz strony oparte na tym systemie, stały się bezpieczne.
  • Wordpress jest wciąż rozwijany i ulepszany, czyli podąża za czasem i trendami, i nic nie wskazuje na to, że się skończy, zwłaszcza że jest wspierany przez projekt komercyjny, czyli wordpress.com
  • Wordpress można łatwo rozbudowywać o dodatkowe funkcjonalności, instalując wtyczki. Dla Wordpress'a zostało napisanych kilkanaście tysięcy użytecznych wtyczek, sam system jest otwarty, i można dla niego napisać swoją własną wtyczkę, poszerzając możliwości Wordpress'a.