Strony WordPress i tworzenie stron WordPress

Co to jest strona WordPress ?

Światowy lider systemów zarządzania treścią, na których oparte są strony internetowe, to właśnie CMS WordPress. Łatwość wdrożenia i użytkowania, a ostatnio możliwość rozszerzenia WordPress, uczyniło z tego systemu najpopularniejszy system CMS. Najpopularniejszy, ale nie najlepszy, bo to miano przysługuje w naszej ocenie Joomla. Aktualnie WordPress osiągnął , blisko 60 % udział w rynku, na całym świecie. Strony www, które wykorzystują WordPress dają temu systemowi, pierwsze miejsce popularności na świecie, wśród systemów CMS. WordPress zajmujemy się od wielu lat, budując strony internetowe, zatem poznaliśmy ten system, na tyle dobrze, by z pełnym przekonaniem oferować WordPress naszym klientom, przy tworzeniu stron internetowych.

Wiemy, że WordPress umożliwia budowę funkcjonalnych stron www oraz aplikacji internetowych. Wykorzystaj nasze doświadczenie, aby zbudować funkcjonalne rozwiązanie www, oparte na cms WordPress. Nie ma znaczenia, czy chcesz zbudować od podstaw, zaktualizować wersję do aktualnej, bądź zmigrować z innego cms'a do WordPress, mamy doświadczenie i kompetencje, aby wykonać to dla Ciebie. Z wykorzystaniem cms WordPress, stworzymy dla Ciebie stronę internetową, z fascynującym wyglądem, uwzględniającym nowoczesne trendy projektowe. Oferujemy usługi adaptacyjne WordPress do indywidualnych potrzeb użytkownika, z wykorzystaniem HTML5, CSS3, PHP oraz MySql.

 Dlaczego Strona Internetowa na WordPress ?

 • Wordpress podobnie jak Joomla, to rozwiązanie open source (ma też wersję komercyjną), jest więc za darmo, w przeciwieństwie do innych licencjonowanych rozwiązań CMS.
 • Jeśli chcesz szybko zbudować stronę, z przyciągającym wyglądem oraz mechanizmem zarządzania treścią, to WordPress, będzie idealnym rozwiązaniem.
 • WordPress jest bardzo prosty w zarządzaniu i aktualizacji. Osoby bez technicznej wiedzy, mogą z łatwością, samodzielnie, zarządzać stroną www opartą na WordPress.
 • Wyszukiwarki "lubią" strony oparte na WordPress. Kod, jakim napisano ten CMS, jest bardzo czytelny i prosty, dlatego wyszukiwarki, w prosty sposób wyszukują i indeksują treść, stworzoną w cms WordPress.
 • W WordPress postawiono na prostotę, dlatego łatwo rozszerzać funkcjonalność strony www, opartej na tym systemie poprzez instalację wtyczek. Ogromna liczba wtyczek do cms WordPress, również dostępna jest, w wersjach darmowych.
 • Od czasu, kiedy WordPress zdobył ogromną popularność na świecie, stając się liderem systemów CMS, stale poprawiane jest jego bezpieczeństwo. Oferująć aktualizacje zapobiegające atakom na ten system, WordPress oraz strony www oparte na tym systemie, stały się bezpieczne.
 • WordPress jest wciąż rozwijany i ulepszany, czyli podąża za czasem i trendami, i nic nie wskazuje na to, że się skończy, zwłaszcza że jest wspierany przez projekt komercyjny, czyli WordPress.com
 • WordPress można łatwo rozbudowywać o dodatkowe funkcjonalności, instalując wtyczki. Dla WordPress zostało napisanych kilkanaście tysięcy użytecznych wtyczek, sam system jest otwarty, i można dla niego napisać swoją własną wtyczkę, poszerzając możliwości wordpress.

 

Strony WordPress to również:

Jakość i nowoczesność

Korzystając ze stron oferowanych przez nas, masz pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną, według nowoczesnych trendów oraz specyfiki Twojej firmy. Zadbamy o każdy detal, ponieważ szczegóły mają znaczenie, a my troszczymy się o jakość dostarczanych rozwiązań z WordPress.

Szybki czas realizacji strony WordPress

Główną zaletą stron internetowych oferowanych przez nas, z WordPress, to czas realizacji. Strony internetowe WordPress, standardowo realizujemy od 5 do 20 dni roboczych, zależnie od rozmiaru. Czas takich prac uwzględnia oczywiście prace konfiguracyjne serwera, instalację systemu zarządzania treścią oraz potrzebnych dodatków.

Responsywność WordPress

Strony adaptujące się do ekranu wyświetlania, to responsywne strony WordPress. Strony z motywem dynamicznie dostowującym się do urządzenia, na ktorym wyświetlana jest treść, to standard, który oferujemy. Strony internetowe WordPress, bez problemu prezentują treść na laptopie, tablecie, bądź telefonie. To dzięki responsywności strony, będziesz mógł dotrzeć do klientów, nie martwiąc się urządzeniem z jakiego korzystają odwiedzający Twoją stronę firmową.

WordPress gotowy na integrację społecznościową

Nie tylko elementy techniczne sprawiają, że strony WordPress, ułatwiają skuteczne dotarcie do klienta. Tworzone przez nas strony internetowe z WordPress, przygotowane są do integracji z kanałami społecznościowymi. Gdy Twoja firma jest obecna, bądź ma zaistnieć na Facebook'u, Instagram'ie, Twitter'ze, Google+, itp.., to przygotowane przez nas strony WordPress, będą posiadać możliwość integracji z popularnymi serwisami społecznościowymi.

Jakość rozszerzeń WordPress

Tylko dzięki sprawdzonym i niezbędnym dodatkom, strony WordPress, gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Strony WordPress oferowane przez nas, tworzymy wyłącznie, w oparciu o rozszerzenia, które sami sprawdziliśmy i które wykorzystaliśmy, w prawdziwych realizacjach. Pamietaj, że jakość elementów wykorzystywanych na strony internetowe z wykorzystaniem cms WordPress, ma bowiem znaczenie dla późniejszej stabilności użytkowanej strony WordPress.

Pamiętaj, że strony WordPress to:

Elastyczność stron WordPress na rozbudowę

To możliwość samodzielnej rozbudowy, ponieważ strona internetowa oparta jest o jeden z dwóch najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (cms - ang. Content Management System), czyli  WordPress . Wykorzystanie cms'a WordPress, do budowy strony pozwala również na samodzielne tworzenie i edycję treści.Wykorzystanie cms'a WordPress do budowy strony, pozwala również na samodzielną edycję treści w wygodny i intuicyjny sposób, poprzez edytor WYSIWG ("tworzysz to co widzisz").

 

wordpress projektowanie

Projektowanie stron WordPress, a także tworzenie stron WordPress

Nasz zespól projektantów WordPress, potrafi sprawić, że strona www, bazująca na WordPress jest atrakcyjna wizualnie, przyjazna w użytkowaniu oraz angażująca odwiedzających użytkowników. Projektując stronę dla Ciebie, opartą na WordPress, skupimy się na rozwiązaniu Twoich potrzeb biznesowych i oczekiwań wizualnych.

 

wordpress szablonyIndywidualny Motyw WordPress

Wiemy, że jakość tematu wizualnego, to podstawa strony opartej na WordPress. Stworzymy dla Ciebie graficzny projekt motywu WordPress, który będzie zgodny z systemem identyfikacyjnym Twojej firmy. Motyw WordPress dla Ciebie, przygotowywany według indywidualnego projektu i wymagań, pracuje lepiej, bo nie zawiera zbędnego kodu, który umieszczany jest, w motywach WordPress powszechnie dostępnych.

 

wordpress ecommerceSklep internetowy WordPress

Jeśli chcesz wykorzystać sklep internetowy z WordPress, to dostarczymy stronę www, opartą na WordPress, z wykorzystaniem Woocommerce, jako rozwiązanie sklepu internetowego dla Ciebie

 

wordpress psdPSD na Indywidualny motyw WordPress

Nasi doświadczeni programiści, przeniosą Twój projekt opracowany w formacie *.psd, na, w pełni funkcjonalny, programowany motyw WordPress. Programowanie WordPress sprawi, że tworzenie strony WordPress dla Ciebie, umożliwi nadanie oryginalnego i wyjątkowego charakteru Twojej wizji. Projekt graficzny połączny z naszą usługą, jak programowanie WordPress, zamieni projekt w fukcjonalny motyw WordPress.

 

 wordpress rozszerzeniaWtyczki Wordpress Czyli Programowanie Wordpress

Jeśli potrzebujesz funkcjonalności, której nie ma w Twojej stronie WordPress, to programowanie WordPress jest dla Ciebie. Nasi doświadczeni programiści, pomogą, w adaptacji istniejącej wtyczki WordPress, którą zechcesz wykorzystać. Jeśli potrzebujesz nowej wtyczki WordPress, która uzupełni Twoje potrzeby biznesowe, to nasz zespół ekspertów, zrealizuje dla Ciebie programowanie WordPress, dostarczając indywidualną, w pełni funkcjonalną wtyczkę WordPress.

 

Strona WordPress Wizytówka

 • do 10 zakładek
 • motyw darmowy
 • cms WordPress
 • seo podstawowe
 • hosting w cenie

cena netto
800-1600 zł

Strona WordPress Dla Firm

 • do 20 zakładek
 • motyw komercyjny
 • cms WordPress
 • seo podstawowe
 • hosting w cenie

cena netto
1700-2600 zł

Strona WordPress Premium

 • do 30 zakładek
 • motyw indywidualny
 • cms WordPress
 • seo podstawowe
 • hosting w cenie

cena netto
2700-3600 zł

Nasz zespól projektantów WordPress, potrafi sprawić, że strona z WordPress ..

Projektowanie WordPress

Nasza praca nie musi kończyć się na dostarczeniu funkcjonalnej strony www, WordPress ...

Serwisowanie WordPress

Nasi doświadczeni programiści, przeniosą Twój projekt strony www, do WordPress ...

Programowanie WordPress

WordPress, jest bardzo przyjaznym i wygodnym systemem, do pozycjonowania ,...

SEO i pozycjonowanie WordPress

WordPress nie ma funkcjonalności, której potrzebujesz i chcesz dodać na stronie? ...

Wtyczki i rozszerzenia WordPress

WordPress można wykorzystać jako sklep internetowy, więc możemy pomóc ...

Sklep internetowy WordPress