Usługi IT - SEO I Pozycjonowanie

 

seo pozycjonowanie usluga informatycznaUsługa Pozycjonowania

Jedną z usług it, ktore oferujemy to pozycjonowanie strony, serwisu lub sklepu. Pozycjonowanie, w wynikach wyszukiwania, to proces który wymaga pracy oraz uwagi. SEO, czyli optymalizacja serwisu, pod kątem poprawy wyników wyszukiwania, wymaga znajomości reguł dla wyszukiwarek, dlatego nasz zespół SEO, bazując na wiedzy z tego zakresu oraz eksperckiej znajomości stosowanych parametrów, pomoże w ramach usług informatycznych, skutecznie optymalizować serwis. Głównie skupiamy się na poprawie parametrówj, pod kątem SEO, aby usługs informatyczna, z której chcesz skorzystać, skutecznie poprawiła ranking Twojego serwisu internetowego.

seo optymalizacja jako usluga informatycznaUsługa Informatyczna Z Zakresu Optymalizacji Treści

 

Usługa it opracowywania treści na Twojej stronie internetowej www, jest najważniejszym elementem, który decyduje o pozycji Twojego serwisu w internecie. W ramach naszych usług it sprawimy, aby treść Twojego serwisu internetowego była bezpośrednio związana, z elementami branymi pod uwagę, przy pozycjonowaniu . Nasz zespół SEO wie, jak wykorzystać i zoptymalizować treść na stronie Twojego serwisu, aby była ona spójna ze strategią i miernikami SEO.

 

seo audyt jako usluga informatyczna

Usługa IT - Audyt I Korekta SEO

Rozpoczynacz biznes i brakuje budżetu na wydatki związane z SEO ? Nie musisz zawierać umowy kompleksowej, możesz zatrudnić nas do jednorazowej usługi SEO. W ramach naszych usług it, za przystępną cenę, dokonamy analizy SEO i wskażemy elementy wymagające korekty, na Twojej stronie internetowej lub sklepie internetowym.

 

seo polityka linkow jako usluga informatyczna

Usługa IT - Bezpieczne Linki I Promocja Strony

W ramach oferowanych usług it, pomożemy we właściwym promowaniu Twojego projektu. Jeśli nie promujesz swojej strony internetowej w internecie, to tracisz potencjalne okazje na rozwój biznesu, a nasi eksperci od SEO pomogą stworzyć dla Ciebie grupę łączy przekierowujących na Twoją stronę internetową. Tego typu usługa it nie jest zadaniem trywialnym, ponieważ wyszukiwarka Google korzysta z listy stron, które lubi i akceptuje. Tzw. przyjazne hiperłącza pomagają lepiej pozycjonować Twoją stronę internetową.

 

seo czyszczenie linkow jako usluga informatyczna

Usługa IT - Optymalizacja Linków

Często, właściciel strony internetowej, przy promowaniu strony w internecie, wykorzystuje porady, w wyniku których strona szybko pnie się, w wynikach wyszukiwania. Niestety łącza, zwane hyperlinkami, które są nienaturalne, mimo krótkoterminowego, korzystnego wyniku, mogą skutkować karą ze strony Googl'a. Usługa it, polegająca na analizie SEO, pozwala na odnalezienie i usunięcie , szkodliwych łączy do Twojej strony internetowej, pomagając w pozytywnej indeksacji strony internetowej przez wyszukiwarki.

 

seo slowa kluczowe jako usluga informatyczna

Usługa IT - Analiza Słów Kluczowych

Analiza słów kluczowych, które będą wykorzystywane przy promocji Twojej strony internetowej www, to usługa it, która traci na znaczeniu, ale nie może być zaniedbana. Dobór słów to podstawowa operacja, w ramach usług it, którą dla Ciebie wykonamy. W ramach usług, postaramy się dopasować najlepszy zestaw słów biznesowych, które będą promować Twój serwis, na którym chcesz prowadzić działalność biznesową.

 

seo strategia jako usluga informatyczna

Usługa IT - Kompleksowa Strategia SEO

Usługa it planowania strategii seo, często jest niedoceniana, a tylko dobrze zoptymalizowane strony internetowe, pod kątem wymagań mechanizmów wyszukiwania, mogą osiągnąć wysoki ranking. Usługa it, budowy kompleksowej strategii SEO, zapewni, że Twój serwis www, nie tylko uzyska wysoki ranking,  ale nie wywoła negatywnych wrażeń, u odwiedzających Twoją stronę. 

 

seo czyszczenie html jako usluga informatyczna

Usługa IT - Czyszczenie Kodu HTML

Twoja strona internetowa, ma problemy z indeksowaniem, w mechanizmach wyszukiwarek? Możliwe, że zaimplemntowana została nieprawidłowa semantyka kodu HTML. Usługa it analizy kodu, pomoże w identyfikacji i korekcie, nieprawidłowych składni języka HTML, które utrudniają dostarczanie treści, do Twoich klientów.

 

seo mobilne amp jako usluga informatyczna

Usługa IT - Przyspieszone Mobilnie Strony (AMP)

W ramach usług it pomożemy w dopasowaniu serwisu do nowego projektu zainicjowanego przez Google, który nakierowany jest na strony internetowe. W ramach projektu,strony powinny wspierać użytkowników na urządzeniach mobilnych. Projekt wymaga odpowiedniej implementacji zgodnej z wymaganiami, tej najpopularniejszej wyszukiwarki. Nasz zespół ma wiedzę i potrafi praktycznie zaimplementować mobilność, w Twojej stronie, dlatego usługa it tego typu również znajduje się w naszej ofercie.

 

seo techniczny audyt jako usluga informatyczna

Usługa IT - Audyt Techniczny SEO

Skorzystaj z naszej usługi it, gdy rozpoczynasz nowy projekt w sieci, gdy tworzysz stronę internetową i nie masz budżetu na działania SEO. Nie musisz mieć bowiem dużego budżetu, możesz jednorazowo skorzystać z audytu SEO. W ramach usług it i rozsądnych ramach, przeprowadzimy analizę i zalecimy korekty, które możemy wdrożyć.

 

seo predkosc jako usluga informatyczna

Usługa IT - Analiza Prędkości

Kolejna usługa it, którą oferujemy, to działania, które brane są przez Google, do definiowania rankingu stron internetowych, czyli optymalizacja czasu ładowania strony. Z naszym zespołem możesz przeprowadzić kompleksową analizę i optymalizację strony internetowej. Analiza prędkości oraz korekta treści to usługa it, która sprawi, że Twój serwis, będzie ładować się szybciej, na urządzeniach różnego rodzaju.

 

seo kara google jako usluga informatyczna

Usługa IT - Usunięcie Kary Google

Zdarza się czasem, że w ramach błędnych działań, Twoja strona internetowa, po kolejnej aktualizacji algorytmu google, spadła lub zniknęła z rankigu. Dysponujemy specjalistami SEO, którzy wykonają usługę it, polegającą na przeanalizowaniu strony internetowej i podejmą koniecznych akcji, do usunięcia kary Google, nalożonej na Twoją stronę.

 

seo globalne jako usluga informatyczna

Usługa IT - SEO Na Rynki Globalne

Gdy chcesz rozszerzyć swoją działalność na rynki globalne, to SEO wymaga adaptacji i ukierunkowania na nowych odbiorców. W ramach oferowanych usług it, takie prace wykonają dla Ciebie nasi eksperci SEO. Częścią usług jest identyikacja celów, właściwych dla Ciebie oraz implementacja rozwiązania, które pomogą te cele zrealizować

 

seo google analytics jako usluga informatyczna

Usługa IT - Narzędzia Google

Jeśli chcesz monitorować postęp, w promocji swojej działalności biznesowej, w sieci, w ramach naszych usług it, pomożemy zdefiniować dla Ciebie narzędzia Google Analytics. To podstawowe narzędzia analityczne, oferowane przez Google, lecz wymagają ustawienia, aby dostarczały wiarygodnych i pomocnych danych na temat Twoich klientów. W ramach naszych usług pomożemy skonfigurować narzędzie, aby przedstawiało dane o odpowiedniej jakości, konieczne są do kalibracji działań SEO, na Twojej stronie.

 

seo reputacja jako usluga informatyczna

Usługa IT - Zarządzanie Reputacją

Każdy właściciel jest przywiązany do pozytywnego wizerunku swojej marki i wolałby, aby tak była postrzegana w internecie. Nasi eksperci SEO, w ramach oferowanych usług it, pomogą w promowaniu pozytywnych opinii, które będzie można odnaleźć w wynikach wyszukiwania.

 

seo lokalne jako usluga informatyczna

Usługa IT - Lokalne SEO

W ramach usług it, możemy przygotować SEO pod lokalny rynek, na którym chcesz zaistnieć. Zespół naszych ekspertów zawsze jest gotów do pomocy. Usługa it opracowywania strategii SEO nie ma znaczenia, w jakim obszarze biznesowym działa Twoja firma, bowiem każdorazowo indywidualizujemy nasze zadania do profilu naszego klienta i jego serwisu.

 

Podstawowe SEO stron Joomla

  Pozycjonowanie podstawowe (SEO), czyli:
 • Google Search Console
 • Indeksowanie Google
 • Mapa strony

*zawarte w cenie na
strony podstawowe Joomla
100 zł

Rozszerzone SEO stron Joomla

 • Pozycjonowanie podstawowe (SEO) +
 • Audyt strony
 • Kompresja strony
 • Optymalizacja elementów strony

*zawarte w cenie na
strony rozszerzone Joomla
200 zł

Zaawansowane SEO stron Joomla

 • Pozycjonowanie rozszerzone (SEO) +
 • Audyt strony i analiza treści
 • Wdrożenie narzędzi SEO
 • Wsparcie SEO

*zawarte w cenie na
strony zaawansowane Joomla
300 zł

Profesjonalne SEO stron Joomla

 • Pozycjonowanie zaawansowane (SEO) +
 • Wynik PageSpeed >=90
 • Wynik strony >=80

*zawarte w cenie na
strony profesjonalne Joomla
400 zł