Współpraca i konsulting IT

 

Wysoka jakość   oraz dyskrecja przy współpracy z klientem

Usługi IT

 

Joomlaterra Jako Partner Dla Twoich Usług IT

Jeśli zajmujesz się tworzeniem stron, pozycjonowaniem lub konsultingiem IT i brakuje Ci zasobów do realizacji prac, możemy wesprzeć Cię w zadaniu. Mamy doświadczenie we współpracy z innymi, przy tworzeniu stron www, kampanii marketingowej lub analizie rozwiązań IT. Potrafimy realizować nasze prace z zachowaniem poufności, nie ujawniając przy pracach nad projektem, że jesteśmy innym podmiotem pracującym nad Twoim projektem. Możemy wesprzeć Cię od fazy inicjacji, do zamknięcia i wsparcia powdrożeniowego.

 

Porozumienie O Poufności / NDA

Podpisujemy i postępujemy zgodnie z Porozumieniem O Poufności, aby zachować tajemnicę o Twoich projektach. Nie umieszczamy Twojego projektu w naszym portfolio oraz nie udostępniamy informacji o nim. To jest Twój projekt, Twój kod oraz Twój klient.

 

Jakość Prac

Prace wykonujemy najlepiej jak potrafimy, albo mówimy wprost, że nie podejmiemy się prac, ale nigdy nie idziemy na kompromis, obniżając jakość naszych prac. Postępujemy zgodnie ze standardami programowania, dlatego w przyszłości będziesz miał łatwość w aktualizowaniu lub poprawianiu kodu, gdy zajdzie taka potrzeba.