Ilustracja dla szablonu Terraplanet

Szablon Joomla "Terraplanet"

to nasz podstawowy szablon, który wykorzystujemy do budowy stron internetowych, oparty na oficjalnym szablonie "Kasjopea", przeznaczonym dla Joomla 4. 

Nasz szablon zbudowaliśmy z myślą elastycznego dopasowania do dowolnych wymagań funkcjonalnych. W praktyce oznacza to możliwość wykorzystania 32 różnych pozycji dla modułów ( tutaj prezentacja układu ), a także dowolną wersję kolorystyczną.

U podstaw idei tworzenia naszego szablonu Joomla, jest założenie, że o stylistyce i kształcie strony NIE decyduje szablon, a robią to różnego rodzaju moduły oraz dodatki.

Szablon "Terraplanet", ma za zadanie unikać zbędnych plików css lub JavaScript, aby nie obciążać strony i umożliwić szybkie ładowanie strony. Dzięki takiej formule, przenoszenie szablonu pomiędzy wersjami Joomla, nie będzie stanowić żadnego problemu, ponieważ zawsze jest on zgodny z aktualnym szablonem Cassiopeia (od Joomla 4 wzwyż).

Skrypty, które oprócz standardowych elementów Joomla, ładujemy w naszym szablonie, to "Animacja przy przewijaniu"  ( AOS - Animate On Scroll Library) oraz biblioteka Glightbox, czyli skrypt odpowiadający za wyświetlanie mediów , w ciekawej formie. Skrypt AOS pozwala na uatrakcyjnienie strony poprzez zwiększenie jej dynamiki, przy ładowaniu strony. Wszystkie animacje, które oglądasz na naszej stronie, są wynikiem zastosowania tej biblioteki.

Oglądasz naszą stronę internetową, a więc masz okazję zobaczyć szablon "Terraplanet", w praktycznym działaniu, ponieważ strona Joomlaterra została zbudowana, w oparciu o ten szablon. Zasada, którą kierujemy się przy budowie stron internetowych, jest oferowanie rozwiązań, które sami przetestowaliśmy i używamy, nie inaczej jest więc, z szablonem Joomla "Terraplanet".

Poznaj poniższe rozszerzenia, które współpracują z tym szablonem i mogą być wykorzystane na Twojej stronie internetowej.

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń