Ilustracja dla modułu Joomla JtraNumbers

Moduł Joomla "JtraNumbers"

Rozszerzenie Joomla, czyli moduł JtraNumbers, to kolejne rozwiązanie, które przygotowaliśmy, do tworzenia sekcji strony internetowej, zbudowanej, z wykorzystaniem cms Joomla. 

Moduł JtraNumbers zbudowalismy z myślą o Joomla, do stosowania z wersji 4.x. i wyższą. JtraNumbers jest rozszerzeniem Joomla, które pozwala na atrakcyjne przedstawienie osiągnięć, w formie zmieniających się liczników. Wykorzystując ten moduł, na stronie internetowej, można zaprezentować treść, wzbogaconą dynamicznymi liczbami, która, w prosty sposób, przekaże najważniejze informacje na stronie. Rozszerzenie pozwala na wyszczególnienie istotnych wartości, udekorowane ikonami fontawesome.

JtraNumbers, jak każdy nasz moduł dla Joomla, został opracowany, do wykorzystania z naszym szablonem Terraplanet, który używamy, do budowy responsywnych stron internetowych. 

Rozszerzenie JtraNumbers, zbudowane jest, w oparciu o najnowszy Bootstrap i kilka popularnych bibliotek, dodatkowo wykorzystuje skrypt Vanilla java. Podobieństwo modułu JtraNumbers, do innych rozszerzeń oferowanych przez Joomlaterra oznacza, że oprócz Bootstrap'a, używa on bibliotekę AOS - Animate On Scroll Library ( Animacja przy przewijaniu" ) oraz wspomniane ikony Fontawesome. Najciekawszym elementem rozszerzenia, to użycie biblioteki AOS, która pozwala zanimować treść modułu, sprawiając wrażenie ruchomych elementów, przy przewijaniu strony www.

JtraNumbers, także spełnia wymóg, oferowania rozszerzeń, wykorzystywanych przez nas samych, dlatego JtraNumbers możesz zobaczyć w akcji, na podstronie O Nas.

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń