Ilustracja dla modułu JtraList

Moduł Joomla "JtraList"

to kolejne moduł, z kolekcji rozszerzeń od Joomlaterra, a służy do tworzenia sekcji strony internetowej, opartej na Joomla. 

Moduł JtraList dedykowany jest dla Joomla, w wersji 4.x. i wyższej. JtraList to rozszerzenie Joomla, które jest przeznaczone do prezentacji funkcji lub elementów, w formie listy. Dzięki temu modułowi, można na stronie internetowej z Joomla, zaprezentować, w formie wyliczanej listy, poszczególne parametry produktów lub wyszczególnić usługi.

Moduł został zbudowany do wykorzystania,we współpracy z naszym szablonem Terraplanet, który zaprojektowaliśmy do budowy responsywnej strony internetowej, opartej na najnowszym Bootstrap.

Moduł JtraList, posiada podobną charakterystykę, do innych rozszerzeń oferowanych przez Joomlaterra, czyli oprócz Bootstrap'a, używa bibliotekę  "Animacja przy przewijaniu"  ( AOS - Animate On Scroll Library). W efekcie, korzystając z modułu, uzyskiwane jest wrażenie animowanych elementów, przy ładowaniu, na stronie internetowej.

Tak jak w przypadku innych rozszerzeń, tak również przy JtraList, obowiązuje nasza zasada, oferowania modułów, które sami wykorzystujemy, we własnej stronie. Możesz zobaczyć JtraList w akcji, jak użyliśmy ten moduł, na własnej stronie internetowej, w tej części naszej strony.

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń