Ilustracja dla modułu Joomla JtraGlyph

Moduł Joomla "JtraGlyph"

czyli rozszerzenie dla Joomla, to moduł, w kolekcji rozwiązań, które przygotowaliśmy, do tworzenia sekcji strony internetowej, konstruowanej, w oparciu o cms Joomla. 

Moduł JtraGlyph przygotowaliśmy z myślą o Joomla 4 oraz do wykorzystania, z wyższymi niż 4.x, wersjami. JtraGlyph jest modułem Joomla, który pozwala na atrakcyjne przedstawienie wiodących, w formie dużych boksów, wzbogaconych ikonami fontawesome. Korzystając z tego modułu, na stronie internetowej, można przedstawić treść, odnoszącą się do wiodących bloków tematycznych, które stanowią, znaczącą część aktywnoci. Rozszerzenie pozwala na wyszczególnienie np. kluczowych usług lub ważnych produktów, poprzez symboliczne ikony fontawesome.

JtraGlyph, to moduł dla Joomla, przygotowany, do pracy, z naszym szablonem Terraplanet, który wykorzystujemy, do budowy nowoczenych, responsywnych stron internetowych. 

Do modułu JtraGlyph, wykorzystalimy najnowszy Bootstrap i kilka popularnych bibliotek, a także skrypt Vanilla javacript. Podobnie jak, w innych modułach naszego autorstwa, JtraGlyph, oprócz Bootstrap'a i Fontawesome, używa bibliotekę AOS - Animate On Scroll Library ( Animacja przy przewijaniu" ) . Użycie biblioteki AOS, pozwala np. zanimować treść modułu, sprawiając wrażenie dynamicznego ruchu elementów, przy przewijaniu strony internetowej.

Nie bez znaczenia jest, że JtraGlyph, również spełnia wymóg, oferowania rozszerzeń, wykorzystywanych przez nas samych, dlatego JtraGlyph zobaczysz w praktycznym zastosowaniu, tutaj strona internetowa z modułem JtraGlyph, dla Joomla.

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń