Moduł Joomla "JtraContent"

Kolejne rozszerzenie Joomla, czyli moduł JtraContent, to kolejne rozwiązanie, które przewidziano do tworzenia sekcji strony internetowej, zbudowanej , w oparciu o cms Joomla. 

Moduł JtraContent przygotowaliśmy z myślą o zastosowaniu, z Joomla, w wersji 4.x. i wyższej. JtraContent jest modułem Joomla, który pozwala na atrakcyjne przedstawienie szerszej treści, w formie artykułu lub elementów opisowych. Wykorzystując to rozszerzenie, na stronie internetowej, można zaprezentować treść, okraszoną ilustracjami, która, w dynamiczny sposób, ukaże się na stronie. Rozszerzenie pozwala na tworzenie wypunktowania, wyposażonego w ikony fontawesome.

Jak każde nasze rozszerzenie, dla Joomla, moduł został stworzony, do wykorzystania z autorskim szablonem Terraplanet, który używamy, do budowy responsywnej strony internetowej. 

Moduł JtraContent, jest zbudowany, w oparciu o najnowszy Bootstrap i podobnie jak szablon, wykorzystuje kilka popularnych bibliotek. Wspólna charakterystyks JtraContent, z innymi rozszerzeniami oferowanymi przez Joomlaterra oznacza, że oprócz Bootstrap'a, wykorzystuje bibliotekę "Animacja przy przewijaniu" ( AOS - Animate On Scroll Library) i wspomniane wcześniej Fontawesome. Najciekawszym elementem jest, wykorzystanie biblioteki AOS, która pozwala sprawić, że treść, prezentowana przez moduł, pozwala na uzyskiwanie wrażenia animowanych elementów przy ładowaniu strony internetowej z Joomla.

Oczywiście JtraContent, spełnia wymóg zasady, oferowania modułów, które sami wykorzystujemy, na swojej stronie. Tak jak w przypadku innych rozszerzeń, JtraContent możesz zobaczyć w działaniu, na stronie Joomlaterra.

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń