Ilustracja dla modułu JtraContact

Moduł Joomla "JtraContact"

W naszej kolekcji modułów dla Joomla, przedstawiamy, kolejne rozszerzenie, przwidziane do tworzenia sekcji strony internetowej, opartej na cms Joomla. 

Moduł JtraContact stworzony został z myślą o wykorzystaniu, z Joomla, w wersji 4.x. i wyższej. JtraContact to moduł Joomla, który pozwala na szybkie zbudowanie, formularza kontaktowego. Dzięki temu modułowi, można na stronie internetowej z Joomla, zaprezentować, prosty formularz do kontaktu z klientami, który jest wyposażony w mapę Google oraz system zabezpieczeń Captcha. Rozszerzenie pozwala również, w wygodny sposób, na dodanie danych adresowych, właściciela strony www.

Moduł został przygotowany, do wykorzystania z naszym szablonem Terraplanet, który używamy, do budowy responsywnej strony internetowej. 

Moduł JtraContact, tak jak szablon, zbudowany jest w oparciu o najnowszy Bootstrap. JtraContact, posiada wspólną charakterystykę, jak inne rozszerzenia oferowane przez Joomlaterra, czyli oprócz Bootstrap'a, wykorzystuje bibliotekę  "Animacja przy przewijaniu"  ( AOS - Animate On Scroll Library). Biblioteka AOS pozwala sprawić, że moduł, przy użyciu na stronie internetowej z Joomla, zachowuje się dynamiczniej i pozwala, na uzyskiwanie wrażenia animowanych elementów, przy ładowaniu.

JtraContact, jest częścią, obowiązującej zasady, oferowania modułów, które sami wykorzystujemy, na własnej stronie. Tak jak w przypadku innych rozszerzeń, możesz zobaczyć efekt działania JtraContact, na stronie Joomlaterra, np. w tej sekcji.

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń