Ilustracja dla modułu JtraBoxes

Moduł Joomla "JtraBoxes"

kolejne z rozszerzeń od Joomlaterra, służy do budowy sekcji strony internetowej, z wykorzystaniem Joomla. 

Moduł JtraBoxes przewidziany jest dla Joomla, w wersji min. 4.x. JtraBoxes to rozszerzenie Joomla, które jest przeznaczone do prezentacji bloków tematycznych, w formie box. Z wykorzystaniem tego modułu Joomla, można zaprezentować na stronie internetowej, w formie animowanych bloków, poszczególne elementy usług lub produktów.

Moduł zbudowany do wykorzystania,we współpracy z naszym szablonem Terraplanet, który pozwala na budowanie responsywnej strony internetowej, z wykorzystaniem Bootstrap.

Moduł JtraBoxes, jak inne rozszerzenia oferowane przez nas, wykorzytuje przede wszystkim Bootstrap oraz bibliotekę  "Animacja przy przewijaniu"  ( AOS - Animate On Scroll Library), dzięki czemu, uzyskiwane jest wrażenie animowanych bloków, przy ładowaniu strony internetowej.

Podobnie jak przy innych modułach, z JtraBoxes również obowiązuje nasza zasada, oferowania rozwiązania, które sami wykorzystujemy, we własnej stronie Jeśli chcesz zobaczyć, jak użyliśmy ten moduł na własnej stronie internetowej, to możesz zobaczyć JtraBoxes, w akcji, np na stronie startowej.

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń