Ilustracja dla modułu JtraBars

Moduł Joomla "JtraBars"

to kolejne rozszerzenie, z grupy modułów, oferowanych do budowy strony internetowej, z wykorzystaniem Joomla. 

Moduł JtraBars dedykowany jest dla Joomla, w wersji min. 4.x. JtraBars to rozszerzenie Joomla, które jest przeznaczone do prezentacji pasków postępu lub kompetencji. Z wykorzystaniem tego modułu Joomla, można zaprezentować na stronie internetowej, w formie animowanych pasków, poszczególne kompetencje lub udział procentowy, w postępie prac..

Moduł przeznaczony jest oczywiście do współpracy z naszym szablonem Terraplanet, który pozwala na budowanie responsywnej strony internetowej, z wykorzystaniem Bootstrap.

Podobnie jak szablon, również moduł JtraBars wykorzytuje przede wszystkim Bootstrap oraz bibliotekę  "Animacja przy przewijaniu"  ( AOS - Animate On Scroll Library), dzięki czemu, uzyskiwane jest wrażenie animowanych zmian, przy ładowaniu strony internetowej.

Jak przy wielu innych modułach, także w przypadku modułu JtraBars, obowiązuje nasza zasada, oferowania rozwiązania, które sami wykorzystujemy, we własnej stronie, dlatego zanim zdecydujesz się zbudować własną stronę internetową, z tym modułem, możesz zobaczyć JtraBars, w akcji na naszej stronie, w zakładce O nas .

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń