Ilustracja dla modułu JtraBanner

Moduł Joomla "JtraBanner"

to jedno z kilkudziesięciu rozszerzeń, oferowanych do budowy strony internetowej, z wykorzystaniem Joomla. 

Moduł JtraBanner dedykowany jest dla Joomla, w wersji min. 4.x. JtraBanner to rozszerzenie Joomla, które jest przeznaczone do wykorzystania, jako tzw. Slajder lub Hero Image. Oznacza to możliwość wykorzystania na stronie internetowej, animowanego lub statycznego elementu dekoracyjnego, w formie dużej ilustracji.

Oprócz obrazu, moduł umożliwia wykorzystanie przestrzeni graficznej, do umieszczenia tekstu lub łaczy do filmów, które świetnie wpływają na pozycjonowanie SEO strony.

Moduł przeznaczony jest do współpracy z naszym szablonem Terraplanet, który pozwala na budowanie responsywnej strony internetowej, z wykorzystaniem Bootstrap.

Podobnie jak szablon, również moduł JtraBanner wykorzytuje bibliotekę  "Animacja przy przewijaniu"  ( AOS - Animate On Scroll Library) oraz bibliotekę Glightbox, dzięki czemu, uzyskiwany jest efekt dynamicznych zmian, przy ładowaniu strony internetowej oraz podglądu wideo.

W przypadku modułu JtraBanner, obowiązuje nasza zasada, którą kierujemy się przy budowie stron internetowych, że oferujemy rozwiązania, które wykorzytujemy, we własnej stronie, dlatego możesz zobaczyć moduł JtraBanner np. jako element powitalny, na podstronie "Strony internetowe"

Rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Oferujemy wiele rozszerzeń dla strony internetowej z Joomla, które ułatwiają budowę strony www, a także ułatwiają zarządzanie trescią i wyglądem. Nasze rozszerzenia są responsywne i proste w obsłudze, więc wystrczy tylko zainstalować je na stronie.

oto wybrane rozszerzenia Joomla, do wykorzystania przy tworzeniu strony www:

Ilustracja rozszerzenia dla stron internetowych Joomla

Brak, elementu, który chciałbyś na swojej stronie internetowej ?

To nie wszystkie rozwiązania, dla stron internetowych z Joomla, jakie stosujemy. Przygotowaliśmy więcej rozszerzeń, które uatrakcyjnią Twoją stronę. Sprawdź pozostałe rozszerzenia lub skontaktuj się z nami, a postaramy się zbudować szablon, moduł, komponent lub dodatek, które dodamy do Twojej strony internetowej..

Przejdź do rozszerzeń