Strony Internetowe Ich Projektowanie I Tworzenie

 

strony internetowe projektowanieStrony Internetowe i Ich Projektowanie

Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych opartych na kodzie HTML5. Nasze stron internetowe oraz ich implemenacje,  działają i wyglądają tak jak oczekuje klient, a to dzięki wieloletniemu doświadczeniu, we wdrażaniu stron internetowych. Projekty obejmujące strony internetowe, nie stanowią wielkiego problemu, ze względu na prowadzene prac, w zgodzie metodami zarządzania projektami informatycznymi.

 

strony internetowe szablonyIndywidualnie Projektowane Strony Internetowe

Stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny, który będzie zgodny z systemem identyfikacyjnym Twojej firmy. Szablony graficzne, przygotowywane według indywidualnych wymagań, pracują lepiej, bo nie zawierają zbędnego kodu, który umieszczany jest w ogólnych lub darmowych projektach graficznych stron internetowych.

 

strony internetowe rozszerzeniaProgramowane Strony Internetowe

Nasi doświadczeni programiści, pomogą w adaptacji istniejących rozwiązań stosowanych w stronach internetowych, które zechcesz wykorzystać. Jeśli potrzebujesz nowego formularza, wyglądu lub funkcji które uzupełnią Twoje potrzeby biznesowe, na stronie internetowej, to nasz zespół ekspertów, zrealizuje dla Ciebie takie zadanie programistyczne.

 

strony internetowe programowanieTworzone Strony Internetowe

Masz pomysł, na rozwiązania internetowe, które chcesz wykorzystać przy tworzeniu strony internetowej? Skorzystaj z naszych programistów, którzy pod Twoim nadzorem zrealizują Twój projekt wymarzony projekt strony internetowej. Jeśli chcesz oszczędzić czas, możesz wynająć programistów HTML, CSS, JavaScript, PHP, w pełnym lub mniejszym zakresie, którzy "przekują" Twój pomysł na rzeczywiste rozwiązania, oczekiwaną przez Ciebie stronę internetową.

 

strony internetowe ecommerceStrony Internetowe Ze Sklepem eCommerce

Jeśli znasz masz już stronę internetową a chcesz w niej wykorzystać sklep internetowy, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zbudujemy dla Ciebie, w pełni responsywą i profesjonalną witrynę sklepu internetowego, którą wkomponujemy w stronie internetowej.

 

Tak Tworzymy Strony Internetowe Z Joomla I Wordpress'em

ilustracja-pomysłu-na-stronę-internetową
Pomysł Na Stronę Internetową

Wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu na stronę internetową lub aplikację www. Zanim zaczniesz, skontaktuj się z nami, aby omówić swój pomysł, który możemy zrealizować w oparciu o najlepsze cms'y Joomla! lub Wordpress'a. Początek każdej pracy, wymaga analizy funkcjonalności planowanych w aplikacji lub stronie internetowej. Planowane funkcjonalności należy spisać i opisać, aby dalsze prace zmierzały do precyzyjnego wykonania oczekiwań zamawiającego. Możliwe, że usługi it lub projekty, które zrealizowaliśmy, spełniają już Twoje wymagania i przyśpieszymy prace. Usługi it bądź rozwiązania, które posiadamy, pozwalają również na obniżenie kosztów prac. Zawsze dajemy to pod rozwagę odbiorcy, ale nie nalegamy, ponieważ strony internetowe, aplikacje mobilne, sklepy internetowe oparte o Joomla! lub Wordpress'a, muszą przede wszystkim spełniać oczekiwane wymagania zamawiającego. Wyobrażenia projektanta, muszą być spójne z wizją zamawiającego, dlatego spisany dokument pozwala trzymać się wyznaczonego kierunku, dla planowanej usługi it.

ilustracja-zespołu-do-strony-internetowej
Zespół Do Strony Internetowej

Do tworzenia strony internetowej lub aplikacji internetowej, potrzebny jest właściwy zespół, dlatego nasi eksperci od Wordpress'a lub Joomla!, wspólnie z Tobą, pracują nad stroną internetową. Tylko wspólnie, jako partnerzy, możemy zbudować atrakcyjne usługi it, dostarczające rozwiązanie internetowe. Zależnie od skomplikowania rozwiązania, w pracach mogą brać udział analitycy, graficy, architekci rozwiązania , testerzy oraz programiści. Dzięki kompleksowemu podejściu, rozwiązania oparte na Joomla! lub Wordpress'ie, tworzone są w przemyślany sposób, z planem na długotrwałą elastyczność, w rozwoju. Zależnie od wielkości i komplikacji procesu tworzenia strony internetowej i aplikacji, opartej o Joomla! czy Wordpress'a, nasze usługi it, mogą obejmować koordynację prac przez naszego kierownika projektów.

ilustracja-projektu-strony-internetowej
Projekt Strony Internetowej

Zwykle wybieramy Joomla! lub Wordpress jako platformę dla planowanej strony internetowej lub aplikacji, aby rozwiązanie było wygodne, w późniejszym użytkowaniu dla Ciebie. Ostateczne rozwiązanie wybieramy jednak, w oparciu o wspólną pracę oraz opracowaną specyfikacje na stronę internetową lub aplikację. W ramach usługi it. proponujemy, ale nie narzucamy stosowania Joomla! bądź Wordpress'a, ponieważ to klient ma ostatnie zdanie w dobrze technologii. Projekt rozwiązania internetowego, bardzo prosty lub skomplikowany jest przede wszystkim zarządzany przez klienta. To klient podejmuje ostateczne decyzje o tym, czy Joomla!, Wordpress, a może inne rozwiązanie spośród oferowanych usług it, jest najwłaściwsze do realizacji pomysłu. To nie my ale nasz klient ma ostatnie słowo przy realizacji projektu.

ilustracja-tworzenia-strony-internetowej
Tworzenie Strony Internetowej

Po rozstrzygnięciu wszystkich kwestii, także wyborze Joomla! lub Wordpress'a, zatwierdzony projekt strony internetowej lub aplikacji internetowej, programujemy. Pomysł który został nam powierzony do realizacji, wykonyjemy na wybranej platformie, Joomla! lub Wordpress'ie. Poprzez nasze usługi it, Twoja idea nabiera realnych kształtów, a dzięki pracy naszych programistów, strona internetowa staje się rzeczywistością. Na tym etapie powstaje projekt graficzny, oprogramowane jest działanie strony i implementowane są rozwiązania, które instalujemy na serwerze demonstracyjnym. Szablon, komponent, moduł Joomla! czy wtyczka Wordpress'a nabierają realnych kształtów, które można zweryfikować w praktycznym działaniu poprzez wywoływane usługi it.

ilustracja-prezentacji-strony-internetowej
Prezentacja Strony Internetowej

Zatwierdzony projekt strony internetowej, który oprogramujemy, przygotowujemy do prezentacji. Przedstawiamy usługi it, działającą stronę internetową, na wybranej przez Ciebie platformie, Joomla! lub Wordpress'ie. Kod wynikowy prac, nad stroną internetową lub aplikacją internetową można teraz obejrzeć w praktycznym działaniu poprzez wywoływane usługi it. Teraz jest moment na weryfikację wyglądu, układu, dodania lub usunięcia funkcji, które planowane były na stronę internetową. Jeśli wybrano Joomla! lub Wordpress'a, można zobaczyć, jak w praktyce wygląda zarządzanie funkcjami systemu. Nie trzeba wyobrażać sobie usługi it, działania strony lub aplikacji internetowej, można sprawdzić realne działanie własnych pomysłów.

ilustracja-testowania-strony-internetowej
Testowanie Strony Internetowej

Niezależnie od tego, czy strona internetowa lub aplikacja internetowa, została zbudowana w oparciu o Wordpress'a, czy Joomla!, to przystępujemy do testowania i sprawdzania poprawnego działania zamówionych funkcjonalności aplikacji, usługi it oraz strony internetowej. Testowanie jest etapem, który pozwala na eliminację błędów, które mogłyby wystąpić, podczas użytkowania rozwiązania, w rzeczywistym środowisku internetowym. Joomla! czy Wordpress, to rozwiązania codziennie sprawdzane przez miliony użytkowników, ale własne rozwiązanie na platformie internetowej, wymaga przetestowania. Możemy uniknąć nie tylko potencjalnych błędów, ale także potencjalnych zakłóceń w funkcjonowaniu dowolnej usługi it, Joomla! lub Wordpress'a.

ilustracja-uruchomienia-strony-internetowej
Uruchomienie Strony Internetowej

Po przeprowadzeniu wszystkich prac projektowych, prac programistycznych oraz testów rozwiązania internetowego, pora na ostatni etap czyli start produkcyjny. Nie zostawiamy naszych klientów z tym zadaniem. Po przetestowaniu usługi it, strony internetowej lub aplikacji internetowej opartej na Wordpress'ie, czy Joomla!, gdy strona internetowa jest gotowa, i sprawdzona pod kątem istnienia potencjalnych błędów, pomagamy w przeniesieniu kodu na docelowy serwer. Jeśli jest taka potrzeba, to instalujemy i konfigurujemy Joomla! lub Wordpress'a, wgrywamy przygotowane rozszerzenia lub kod i uruchamiamy produkcyjnie rozwiązanie klienta. Twój pomysł i planowane usługi it, wreszcie rusza w świat, pokazujemy Twoją stronę internetową lub aplikację całemu światu.

ilustracja-audytu-strony-internetowej
Audyt Strony Internetowej

Często po etapie startu produkcyjnego, kończy się współpraca z klientem, ale my działamy inaczej. Niezależnie od tego czy strona została zbudowana w oparciu o Wordpress'a, czy Joomla!, to po starcie, sprawdzamy wydajność strony internetowej, usługi it lub aplikacji internetowej. Często w rzeczywistym użytkowaniu i środowisku produkcyjnym, okazuje się, że aplikacja internetowa, serwis Joomla! lub Wordpress, zachowuje się inaczej niż planowano, dlatego przeprowadzamy audyt rozwiązania. Gdy zajdzie potrzeba, wykonujemy konieczne zmiany, które optymalizują działanie usługi it, strony internetowej, aplikacji bądź całego rozwiązania opartego o Joomla lub Wordpress'a.