Audyt SEO

Nie wiesz co zrobić, aby Twoja strona zaczęła osiągać lepsze wyniki wyszukiwania, a może wdrożyłeś plan, który nie działa. Zleć nam analizę i budowę strategii, dla strony (SEO audit).

Analiza techniczna

Czy jesteś pewien, że wszystkie elementy techniczne, potrzebne do pozycjonowania strony są skonfigurowane i wykonane prawidłowo? Oferujemy SEO techniczne (Technical SEO).

Pozycjonowanie strony

Nie chcesz poświęcać czasu na pozycjonowanie swojej strony? Zleć nam to zadanie, podejmiemu się bieżącego pozycjonowania Twojej strony. Oferujemy SEO na stronie (SEO on-page).

Pozycjonowanie zewnętrzne

Wizerunek twojego biznesu w sieci, jest również istotny, dlatego warto podjąć działania, które mają na to wpływ poza Twoją stroną. Oferujemy SEO poza stroną (SEO off-page).

Co to jest pozycjonowanie SEO i co obejmuje ?

Usługi SEO to usługi , które są skierowane na optymalizację witryny internetowej, w taki sposób, aby osiągała wysoki ranking, w wynikach wyszukiwania, takich wyszukiwarek jak Google, Bing , Baidu, Yandex itd.. Optymalizacji  SEO strona, ma przede wszystkim służyć temu, aby dzieki wysokiej pozycji na stronie wyników, pozyskiwać większy ruch odbiorców, a tym samym, pozyskiwać większe przychody z działalności internetowej.

Nie wolno jednak zapominać, że przy pozycjonowaniu SEO, najważniejsza jest treść na Twojej stronie. Treść, jest najważniejszym elementem, który decyduje o pozycji Twojego serwisu w internecie, a dopiero po wypełnieniu strony treścią dobrej jakości, należy uwzględniać dodatkowe elementy, które mają wpływ, na pozycjonowanie SEO. 

Pozycjonoanie SEO, to usługa, ktora jest zróżnicowana i obejmuje różne elementy, o których opowiemy w dalszej części, natomiast najczęściej usługa pozycjonowania, obejmuje:

  • SEO techniczne (Technical SEO) to optymalizacja elementów technicznych na stronie, np. prędkość ładowania strony
  • SEO na stronie (SEO on-page) to optymalizacja elementów związanyc ze stroną, jak meta tagi, opisy, treść, itd.. 
  • SEO poza stroną (SEO off-page) to wykorzystanie zewnetrznych źródeł promocji, jak profil Moja Firma,

lub każdy z tych elementów oddzielnie. Oczywiście są jeszcze usługi SEO bardziej złożone, ale na tym etapie posługiwać będziemy się tylko tymi oraz Audytem SEO (SEO Audit - analiza całościowa strategii i pozycjonowania), który powinien być wstępnym etapem, dla każdej z prac.

Ile kosztuje pozycjonowanie SEO ?

Ceny usług pozycjonowania SEO, są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników, w tym, kto realizuje usługę, jakie są Twoje cele, w jakim modelu oferowana jest usługa i oczywiście od rodzaju usługi. W przypadku miesięcznego modelu pozycjonowania, średni koszt usługi to 500-1000 zł netto za hasło, a w przypadku modelu godzinowego to 100-300 zł netto.

W związku z tym, że nie są to standardowe usługi, to jeśli chcesz uzyskać dokładniejszą wycenę, każdorazowo musisz zapytać usługodawcę.

Chcesz znać koszt usługi w Joomlaterra? Zadaj pytanie o wycenę SEO

Czy warto inwestować w pozycjonowanie SEO ?

Zastanawiasz się, czy warto inwestować, w optymalizację wyników wyszukiwania (pozycjonowania SEO) ? Otóż istnieje wiele powodów, dla których warto to robić, a jako podstawowy cel marketingu cyfrowego, należy wskazać przede wszystkim szansę, na dotarcie do większej liczby klientów i zwiększenie przychodów.

Kolejnymi elementami jest przekierowanie bardziej wartościowego ruchu, w kierunku Twojej firmy, podniesienie wiarygodności i świadomości o marce, zmniejszenie kosztów reklamy, szansę na wyprzedzenie konkurencji itd..

Czy można robić pozycjonowanie SEO samodzielnie ?

Oczywiście, że tak, do najprostszego pozycjonowania strony Joomla, wystarczy tylko umiejętnie korzystać, z pól meta i sukcesywnie je wypełniać, natomiast przy bardziej szczegółowej pracy, potrzebne jest :

  1. zrozumienie i stosowanie się, do najważniejszych wymagań stawianych stronom, przez np. Google (pełna lista ok. 200)
  2. znajomość i rozumienie funkcjonowanie Joomla oraz programowanie (w przypadku zmian technicznych) HTML, PHP, JavaScript
  3. przyjęcie strategii wprowadzania zmian i rozpoczęcie jej realizacji,
  4. systematyczne poświęcanie stronie 2-3 godziny dziennie,
  5. analizowanie i weryfikowanie osiąganych wyników,
  6. przyjęcie korekty działań i rozpoczęcie procesu na nowo.

a, po ok. 4-6 miesiącach powinny być widoczne wyniki takiej pracy.

Joomlaterra

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie strony SEO Joomla, to skorzystaj z naszego formularza, aby zapytać o interesujące Cię sprawy.

Adres:

Wełniana 32

54-059 Wrocław

Telefon:

+48 784 81 8843

Pola oznaczone * są wymagane