Wdrożenie Joomla

Zaufanie dzięki jakości usług wdrożeniowych

CMS Joomla!

 

Joomlaterra Wdrażająca CMS Joomla !

 Łatwość użytkowania oraz możliwość rozszerania, w prosty sposób, Joomla!, uczyniło z tego systemu jeden z najpopularniejszych systemów CMS . Dotychczas Joomla! odnotował , blisko 50 milionów razy, a rocznie ta liczba to około 6 milionów pobrań. Strony internetowe www, które wykorzystują Joomla! dają temu systemowi, drugie miejsce popularności na świecie, wśród systemów CMS. Joomlą zajmujemy się od blisko 8 lat, budując strony od wersji 1.5 do dzisiejszej 3.x zatem poznaliśmy ten system, na tyle dobrze, by z pełnym przekonaniem oferować go naszym klientom. Już dziś pracujemy nad rozwiązaniami dla nowej wersji Joomla! 4.x , która jeszcze bardziej skierowana będzie do użytkowników, lubiących szybkość, łatwość w obsłudze oraz bezpieczeństwo.

Wiemy, że Joomla umożliwia budowę funkcjonalnych stron iwww oraz aplikacji internetowych, nie tylko dla mikro i małych organizacji, ale także dla dużych korporacji. Możesz wykorzystać nasze doświadczenie, aby zbudować funkcjonalne rozwiązanie internetowe, a nawet mobilne, oparte na CMS Joomla!. Nie ma znaczenia, czy chcesz zbudować od podstaw, zaktualizować wersję do aktualnej, bądź zmigrować z innego CMS'a do Joomla, mamy doświadczenie i kompetencje, aby wykonać to dla Ciebie. Z wykorzystaniem CMS Joomla!, stworzymy dla Ciebie stronę, z ogromnym zakresem funkcjonalnym i wyglądem, uwzględniającym nowoczesne trendy, w tym responsywność pozwalającą na adaptację strony, na różnych urządzeniach elektronicznych, desktopie, tablecie lub telefonie.

 

Dlaczego Strona WWW Oparta Na Joomla?

  • Joomla! jest za darmo. Jest drugim najpopularniejszym systemem CMS na świecie. Blisko 10% wszystkich stron internetowych na świecie wykorzystuje Joomla!.
  • W pakiecie instalacyjnym, Joomla! zawiera prawie wszystkie elementy, potrzebne do utworzenia gotowej strony biznesowej
  • Joomla ma rozbudowany mechanizm tworzenia treści. W systemie są setki dodatkowych opcji, wspomagających w tworzeniu, organizowaniu i prezentowaniu treści na stronie www.
  • Katalog rozszerzeń dla Joomla, to ponad 6000, rozwiązań, które mogą usprawnić i wzbogacić funkcjonalność serwisu www.
  • Do zarządzania serwisem www, w Joomla stworzono świetny panel administracyjny, który jest łatwy w obsłudze. Zarządzanie Joomla!, w porównaniu z innymi systemami CMS, wymaga minimalnej wiedzy technicznej.
  • W Joomla! wbudowane są także, mechanizmy optymalizujące zaawansowanego wyszukiwania.
  • Joomla, w porównaniu z innymi systemami CMS na rynku, jest rozwiązaniem bezpiecznym
  • Popularność Joomla na świecie wynika m.in., z wbudowanej funkcji wielojęzyczności, która oferowana jest, w ramach podstawowego pakietu instalacyjnego.
  • Joomla! jest wciąż rozwijany i ulepszany, czyli podąża za czasem i trendami, i nic nie wskazuje na to, że się skończy, zwłaszcza że jest wspierany przez projekt komercyjny, czyli wordpress.com
  • Joomla! można łatwo rozbudowywać o dodatkowe funkcjonalności, instalując komponenty, moduły lub dodatki. Dla Joomla! zostało napisanych kilkanaście tysięcy użytecznych rozszerzeń,a sam system jest otwarty, i można dla niego napisać swoje własne rozwiązanie , w tym szablon, poszerzając możliwości i efekt wizualny Joomla!.