Strony Joomla i tworzenie stron Joomla

Dlaczego strona z Joomla ?

Łatwość użytkowania oraz możliwość prostego rozszerzania funkcji strony,uczyniło z Joomla jeden z najpopularniejszych systemów CMS. Joomla nie może konkurować z WordPress popularnością, ale jest zdecytowanie lepszym technicznie rozwiązaniem i posiada więcej funkcji wbudowanych, w pakiet standardowy.

Joomla w wersjach 1.x do 3.x odnotował , ponad 6 milionów pobrań. Strony internetowe, które wykorzystują Joomla dają temu systemowi, drugie miejsce popularności na świecie, wśród systemów CMS open source, tuż za WordPress i pierwsze miejsce wśród programistów i osób z branży.

Joomla zajmujemy się od 2010 roku, budując strony od wersji 1.5 do dzisiejszej 4.x zatem poznaliśmy ten system, na tyle dobrze, by z pełnym przekonaniem oferować go naszym klientom. Już dziś pracujemy nad rozwiązaniami dla nowej wersji Joomla 4.x , która jeszcze bardziej skierowana jest do użytkowników, lubiących szybkość, łatwość w obsłudze oraz bezpieczeństwo.

Wiemy, że Joomla umożliwia budowę funkcjonalnych stron internetowych oraz aplikacji internetowych i to nie tylko dla mikro i małych organizacji, ale także dla dużych korporacji. Możesz wykorzystać nasze doświadczenie, aby zbudować funkcjonalne rozwiązanie internetowe oparte na CMS Joomla, a korzystając z responsywnego szablonu, nawet mobilne. Nie ma znaczenia, czy chcesz zbudować stronę internetową od podstaw, zaktualizować swoją wersję do aktualnej, bądź zmigrować z innego CMS'a do Joomla, mamy doświadczenie i kompetencje, aby wykonać to dla Ciebie.

Z wykorzystaniem CMS Joomla, stworzymy dla Ciebie stronę, z ogromnym zakresem funkcjonalnym i wyglądem, uwzględniającym nowoczesne trendy, w tym responsywność pozwalającą na adaptację strony, na różnych urządzeniach elektronicznych, desktopie, tablecie lub telefonie.

Strona Joomla to również:

Jakość i nowoczesność

Masz pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną, z uwzględnieniem nowoczesnych trendów oraz specyfiki Twojej firmy. Zatroszczymy się o każdy detal, ponieważ szczegóły mają znaczenie, a my dbamy o jakość dostarczanych rozwiązań opartych o Joomla.

Szybki czas realizacji

Jedną z głównych zalet stron internetowych oferowanych przez nas, w oparciu o Joomla, to czas realizacji. Na strony Joomla, standardowy czas realizacji to 3-15 dni roboczych. Czas uwzględnia prace konfiguracyjne serwera, instalację systemu zarządzania treścią oraz potrzebnych dodatków.

Responsywność Joomla

Responsywne strony Joomla, czyli strony z szablonem dynamicznie dostowującym się do urządzenia, na którym wyświetlana jest treść, to standard, który oferujemy. Strony internetowe Joomla, bez problemu będą prezentować treść na laptopie, tablecie, bądź telefonie. Dzięki responsywności strony, będziesz mógł dotrzeć do klientów, niezależnie od urządzenia z jakiego korzystają odwiedzający Twoją stronę firmową.

Integracja społecznościowa Joomla

Nie tylko elementy techniczne sprawiają, że strony Joomla, pomogą dotrzeć do klienta. Strony internetowe z Joomla, które tworzymy, przygotowane są do integracji z kanałami społecznościowymi. Jeśli Twoja firma jest obecna, bądź ma zaistnieć na Facebook'u, Instagram'ie, Twitter'ze, Google+, itp.., to strony Joomla oferowane przez nas, posiadają możliwość integracji z popularnymi serwisami społecznościowymi.

Jakość rozszerzeń Joomla

Strony Joomla, gwarantują jakość, dzięki sprawdzonym i niezbędnym komponentom. Strony Joomla oferowane przez nas, tworzone są wyłącznie, w oparciu o rozszerzenia, które sami sprawdziliśmy i które wykorzystaliśmy, w prawdziwych realizacjach. Jakość elementów wykorzystywanych na strony internetowe z wykorzystaniem cms Joomla, ma bowiem znaczenie dla późniejszej stabilności, w użytkowaniu.

Pamiętaj, że strony Joomla to:

Elastyczność stron internetowych na rozbudowę

To możliwość samodzielnej rozbudowy, ponieważ strona internetowa oparta jest o jeden z dwóch najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (cms - ang. Content Management System), czyli Joomla. Wykorzystanie cms'a Joomla, do budowy strony pozwala również na samodzielne tworzenie i edycję treści. W Joomla edycję treści dokonuje się, w wygodny i intuicyjny sposób, poprzez edytor WYSIWG ("tworzysz to co widzisz").

joomla projektowanieProjektowanie Stron Joomla, a także tworzenie stron Joomla

Skoro specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych opartych na systemie zarządzania treścią CMS Joomla. możesz mieć pewność, że nasze projekty Joomla działają i wyglądają tak jak oczekuje klient. Wszystko nie tylko dzięki Joomla, ale także dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, we wdrażaniu i zarządzaniu Joomla, tworzeniu stron Joomla oraz prowadzeniu projektów z Joomla wg. znanych metod zarządzania projektami informatycznymi.

joomla szablonyIndywidualny Szablon na stronę z Joomla

Joomla jak każdy dobry system, jest podzielony na trzy warstwy funkcjonalne, czyli bazę danych, system zarządzania i warstwę wizualną, która w Joomla określana jest mianem "Szablonu". Tworząc stronę zaprojektujemy dla Ciebie szablon graficzny Joomla, który będzie zgodny z systemem identyfikacyjnym Twojej firmy. Projekt Joomla z szablonem - "skórką", przygotowywaną według indywidualnych wymagań, pracuje lepiej, bo nie zawiera zbędnego kodu, który umieszczany jest w szablonach ogólnych. Najważniejszą cechą oferowanego przez nasz szablonu jest responsywność, co oznacza, że nie musisz się martwić, jak Twoja strona będzie prezentować się na urządzeniach. Strona Joomla z naszym szablonem, dynamicznie zaadaptuje wygląd do rozmiaru ekranu, na którym użytkownik będzie ją przeglądał.

joomla programowanieProgramowanie strony z Joomla

 Masz pomysł, na strony internetowe, które chcesz oprzeć na Joomla? Skorzystaj z naszych programistów, którzy pod Twoim nadzorem przeprowadzą programowanie Joomla, aby zrealizować Twój projekt. Jeśli chcesz oszczędzić czas, możesz wynająć specjalistów do programowania Joomla, w pełnym lub mniejszym zakresie, którzy "przekują" Twój pomysł, na rzeczywiste rozwiązania oparte na Joomla.

joomla rozszerzeniaProgramowanie rozszerzeń dla strony Joomla

Nasi doświadczeni programiści, pomogą w adaptacji istniejących rozszerzeń Joomla, które zechcesz wykorzystać. Jeśli potrzebujesz nowego komponentu, modułu lub dodatku Joomla, który uzupełni Twoje potrzeby biznesowe, w systemie Joomla, to nasz zespół jest gotów. Programowanie Joomla dla naszych ekspertów, bez problemu zrealizuje dla Ciebie dowolne zadanie programistyczne. Programowanie Joomla to nasza codzienność.

joomla ecommerceSklep internetowy z Joomla

Projekt Joomla ze sklepem internetowycm? Jeśli znasz Joomla i chcesz wykorzystać sklep internetowy, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zbudujemy dla Ciebie, w pełni responsywą i profesjonalną witrynę Joomla ze sklepem internetowym, z wykorzystaniem sklepu Virtuemart, HikaShop lub innym.

Strona Wizytówka

 • do 10 zakładek
 • motyw autorski lub komercyjny
 • cms Joomla
 • SEO podstawowe
 • hosting w cenie*

cena netto
*instalacja na hostingu
1000-2000 zł

Strona Firmowa

 • do 20 zakładek
 • motyw autorski lub komercyjny
 • cms Joomla
 • SEO podstawowe
 • hosting w cenie*

cena netto
*instalacja na hostingu
2100-3000 zł

Strona Premium

 • do 30 zakładek
 • motyw autorski lub komercyjny
 • cms Joomla
 • SEO podstawowe
 • hosting w cenie*

cena netto
*instalacja na hostingu
3100-4000 zł

Strony Joomla, projekt strony Joomla, tworzenie strony Joomla oraz prowadzenie projektu z wykorzystaniem Joomla...

Joomla tworzenie i projektowanie strony Joomla

Strony Joomla sprawiają problem? Poprawimy projekt strony Joomla i zapewnimy serwis strony opartej na Joomla...

Joomla, a także serwisowanie strony Joomla

Tworzenie stron Joomla według Twojego pomysłu. Zmienimy ideę w działające strony oparte na cms Joomla...

Joomla i indywidualne programowanie strony Joomla

Strony Joomla oraz ich seo, czyli pozycjonowanie stron Joomla, tworzenie stron Joomla z myślą o pozycjonowaniu seo Joomla...

Joomla i pozycjonowanie SEO strony Joomla

Programowanie strony Joomla i rozszerzeń, może ciekawie zmienić strony Joomla i skutecznie poprawić styl strony opartej na Joomla...

Joomla i projektowane rozszerzenia strony Joomla

Strony Joomla ze sklepem internetowym ? Oferujemy tworzenie stron Joomla rozbudowane sklepem internetowym Joomla...

Joomla i sklep internetowy Joomla