Strony Joomla!

Strony Joomla!

Strony internetowe oparte na Joomla!4 to nowoczesne rozwiązanie, które oferuje wiele nowych możliwości, wbudowanych w system zarządzania treścią. Oto czego możesz oczekiwać od internetowej strony Joomla!4, oferowanej przez Joomlaterra.

Elastyczność strony Joomla!

Jeśli chcesz stronę internetową, która w elastyczny sposób może być dostosowana do Twoich potrzeb, to wiedz, że strony Joomla!4, to nie tylko blisko 6 500 różnych rozszerzeń, ale także łatwy dostęp do specjalistów, którzy zaopiekują się Twoją stroną internetową, rozbudują funkcjonalność lub oprogramują nowe dodatki.

Otwartość strony Joomla!

Strona www, zbudowana w oparciu o Open Source, gwarantuje szerszy dostęp do programistów oraz niższe koszty realizacji, ponieważ nie jesteś ograniczony do wąskiej grupy, skupionej na ograniczaniu konkurencji. Każda linia kodu cms Joomla!4 jest dostępna do wglądu, tym samym weryfikowana i utrzymywana, na wysokim poziomie jakości i bezpieczeństwa.

SEO strony Joomla!

Dobra optymalizacja SEO, jest kluczowa dla dobrej indeksacji strony internetowej przez popularne wyszukiwarki internetowe, dlatego Joomla!4 ma wbudowane i zoptymalizowane fukcje, pozwalające na osiągnięcie wysokiej pozycji w rankingu. "Autorytet" strony internetowej oraz wbudowana optymalizacja parametrów SEO, pozwala na poszerzenie odbiorców treści, dla Twojej strony www.

Bezpieczeństwo strony Joomla!

Bezpieczeństwo strony internetowej, jako warunek podstawowy, pozwala ochronić Twoją markę oraz zapewni bezpieczeństwo danych, przechowywanych, w serwisie internetowym opartym o Joomla!4. Koszt utraty danych oraz wiarygodności jest tak duży, że warto od razu skorzystać ze sprawdzonego i docenianego rozwiązania jakim jest cms Jooma!4

Wielojęzyczność strony Joomla!

Jeśli chcesz, aby Twoja strona internetowa rosła wraz z Twoim rynkiem, to Joomla!4 oferuje wbudowaną wielojęzyczność. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych rozszerzeń, ani programowania dodatkowego języka. Cms Joomla!4, jest domyślnie przygotowany do obsługi wielu języków, wystarczy, że doinstalujesz plik językowy, w którym chcesz komunikować się z klientami.

Skalowalność strony Joomla!

Jeśli chcesz strony internetowej, która rośnie wraz z Twoimi potrzebami, to Joomla!4 spełni Twoje oczekiwania. Joomla! to nie tylko wbudowana wielojęzyczność, ale możliwość rozbudowy funkcjonalności o gotowe rozszerzenie, stała weryfikacja bezpieczeństwa oraz wolność wyboru programistów. Twoja strona może więc rosnąć, w bezpieczny sposób, wraz z Twoimi potrzebami biznesowymi.

Dlaczego strona z Joomla ?

Dzięki wykorzystaniu cms Joomla!, jako podstawy dla Twojej strony internetowej, masz pewność, że strona bedzie posiadała wszystkie zalety tego systemu, a dodatkowo zapewni Twojej stronie:

Jakość i nowoczesność

Korzystając z Joomla, możesz mieć pewność, że otrzymasz stronę zaprojektowaną, z uwzględnieniem nowoczesnych trendów oraz specyfiki Twojej firmy. Do budowy strony internetowej lub aplikacji, wykorzystane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne oraz praktyki programistyczne. Jako, że szczegóły mają znaczenie, to przy budowie strony Joomla, zatroszczymy się o każdy detal, a my dbamy o jakość dostarczanych rozwiązań.

Szybki czas realizacji

Wykorzystanie Joomla, do budowy strony, to znaczące skrócenie czasu realizacji, ponieważ wiele komponentów jest wbudowanych, w Joomla. Mechanizm logowania, wielojęzyczność, funkcje cms, to elementy nad którymi nie trzeba pracować, ponieważ strony Joomla, zawierają je w sobie. Na strony strony internetowe oparte o Joomla, standardowo potrzebujemy 5-10 dni roboczych. Czas tworzenia nowej strony Joomla, uwzględnia prace konfiguracyjne serwera, instalację systemu zarządzania treścią oraz potrzebnych dodatków.

Responsywność

Responsywne strony Joomla, czyli strony z szablonem dynamicznie dostowującym się do urządzenia, na którym wyświetlana jest treść, to standard, który oferujemy. Strony internetowe, bez problemu będą prezentować treść na laptopie, tablecie, bądź telefonie. Dzięki responsywności strony, będziesz mógł dotrzeć do klientów, niezależnie od urządzenia z jakiego korzystają odwiedzający Twoją stronę firmową.

Integracja społecznościowa

Nie tylko elementy techniczne sprawiają, że strony Joomla, pomogą dotrzeć do klienta. Strony internetowe, które tworzymy, przygotowane są do integracji z kanałami społecznościowymi. Jeśli Twoja firma jest obecna, bądź ma zaistnieć na Facebook'u, Instagram'ie, Twitter'ze, itp.., to strony Joomla oferowane przez nas, posiadają możliwość integracji z popularnymi serwisami społecznościowymi.

Jakość rozszerzeń

Strony Joomla, gwarantują jakość, dzięki sprawdzonym i niezbędnym komponentom, ale przede wszystkim, dzięki zdefiniowanym zasadom ich budowy. Strony Joomla oferowane przez nas, tworzone są wyłącznie, w oparciu o rozszerzenia, które sami sprawdziliśmy i które wykorzystaliśmy, w prawdziwych realizacjach. Jakość elementów, wykorzystywanych na strony internetowe, z wykorzystaniem cms'a, ma bowiem znaczenie dla późniejszej stabilności, w użytkowaniu.

 

Pamiętaj, że strony Joomla to Elastyczność

Strony internetowe z Joomla, to możliwość samodzielnej rozbudowy, ponieważ strona internetowa oparta jest na przyjaznym dla użytkownika, jednym z dwóch, najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (cms - ang. Content Management System). Wykorzystanie cms'a Joomla, do budowy strony internetowej pozwala również, na samodzielne tworzenie i edycję treści strony. korektę zawartości strony, dokonuje się, w wygodny i intuicyjny sposób, poprzez edytor WYSIWG ("tworzysz to co widzisz").

joomla projektowanieProjektowanie stron, a także tworzenie stron Joomla

Skoro specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych opartych na systemie zarządzania treścią, możesz mieć pewność, że nasze projekty działają i wyglądają tak jak oczekuje klient. Wszystko nie tylko dzięki Joomla, ale także dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, we wdrażaniu, zarządzaniu, tworzeniu stron Joomla oraz prowadzeniu projektów z Joomla wg. znanych metod zarządzania projektami informatycznymi.

joomla szablonyIndywidualny Szablon na stronę z Joomla

Jak każdy dobry system ten cms, jest podzielony na trzy warstwy funkcjonalne, czyli bazę danych, system zarządzania i warstwę wizualną, która w Joomla określana jest mianem "Szablonu". Tworząc stronę zaprojektujemy dla Ciebie szablon graficzny, który będzie zgodny z systemem identyfikacyjnym Twojej firmy. Projekt z szablonem - "skórką", przygotowywaną według indywidualnych wymagań, pracuje lepiej, bo nie zawiera zbędnego kodu, który umieszczany jest w szablonach ogólnych. Najważniejszą cechą oferowanego przez nasz szablonu jest responsywność, co oznacza, że nie musisz się martwić, jak Twoja strona będzie prezentować się na urządzeniach. Strona Joomla z naszym szablonem, dynamicznie zaadaptuje wygląd do rozmiaru ekranu, na którym użytkownik będzie ją przeglądał.

joomla programowanieProgramowanie strony

 Masz pomysł, na strony internetowe, które chcesz oprzeć na Joomla? Skorzystaj z naszych programistów, którzy pod Twoim nadzorem przeprowadzą programowanie rozszerzeń i dodatków, aby zrealizować Twój projekt. Jeśli chcesz oszczędzić czas, możesz wynająć specjalistów do programowania Joomla, w pełnym lub mniejszym zakresie, którzy "przekują" Twój pomysł, na rzeczywiste rozwiązania.

 

joomla rozszerzeniaProgramowanie rozszerzeń dla strony Joomla

Nasi doświadczeni programiści, pomogą w adaptacji istniejących rozszerzeń Joomla, które zechcesz wykorzystać. Jeśli potrzebujesz nowego komponentu, modułu lub dodatku Joomla, który uzupełni Twoje potrzeby biznesowe, w systemie Joomla, to nasz zespół jest gotów. Programowanie Joomla dla naszych ekspertów, bez problemu zrealizuje dla Ciebie dowolne zadanie programistyczne. Programowanie Joomla to nasza codzienność.

joomla ecommerceSklep internetowy z Joomla

Projekt Joomla ze sklepem internetowycm? Jeśli znasz Joomla i chcesz wykorzystać sklep internetowy, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zbudujemy dla Ciebie, w pełni responsywą i profesjonalną witrynę Joomla ze sklepem internetowym, z wykorzystaniem sklepu Virtuemart, HikaShop lub innym.