Wdrożenie Joomla

 

Zaufanie dzięki jakości usług wdrożeniowych

CMS Joomla!

 

Joomlaterra Wdrażająca CMS Joomla !

 Łatwość użytkowania oraz możliwość rozszerania, w prosty sposób, Joomla, uczyniło z tego systemu jeden z najpopularniejszych systemów CMS . Dotychczas Joomla! odnotował , blisko 50 milionów razy, a rocznie ta liczba to około 6 milionów pobrań. Strony www, które wykorzystują Joomla! dają temu systemowi, drugie miejsce popularności na świecie, wśród systemów CMS. Joomlą zajmujemy się od blisko 8 lat, budując strony od wersji 1.5 do dzisiejszej 3.x zatem poznaliśmy ten system, na tyle dobrze, by z pełnym przekonaniem oferować go naszym klientom..

Wiemy, że Joomla umożliwia budowę funkcjonalnych stron www oraz aplikacji internetowych, nie tylko dla mikro i małych organizacji, ale także dla dużych korporacji. Możesz więc, wykorzystać nasze doświadczenie, aby zbudować funkcjonalne rozwiązanie www, oparte na CMS Joomla!.Nie ma znaczenia, czy chcesz zbudować od podstaw, zaktualizować wersję do aktualnej, bądź zmigrować z innego CMS'a do Joomla, mamy doświadczenie i kompetencje, aby wykonać to dla Ciebie. Z wykorzystaniem CMS Joomla, stworzymy dla Ciebie stronę, z ogromnym zakresem funkcjonalnym i wyglądem, uwzględniającym nowoczesne trendy.

 

Dlaczego Strona WWW Oparta Na Joomla?

  • Jest za darmo. Jest drugim najpopularniejszym systemem CMS na świecie. Blisko 10% wszystkich stron internetowych na świecie wykorzystuje Joomla!.
  • W pakiecie instalacyjnym, Joomla! zawiera prawie wszystkie elementy, potrzebne do utworzenia gotowej strony biznesowej
  • Joomla ma rozbudowany mechanizm tworzenia treści. W systemie są setki dodatkowych opcji, wspomagających w tworzeniu, organizowaniu i prezentowaniu treści na stronie www.
  • Katalog rozszerzeń dla Joomla, to ponad 6000, rozwiązań, które mogą usprawnić i wzbogacić funkcjonalność serwisu www.
  • Do zarządzania serwisem www, w Joomla stworzono świetny panel administracyjny, który jest łatwy w obsłudze. Zarządzanie Joomla!, w porównaniu z innymi systemami CMS, wymaga minimalnej wiedzy technicznej.
  • W Joomla! wbudowane są także, mechanizmy optymalizujące zaawansowanego wyszukiwania.
  • Joomla, w porównaniu z innymi systemami CMS na rynku, jest rozwiązaniem bezpiecznym
  • Popularność Joomla na świecie wynika m.in., z wbudowanej funkcji wielojęzyczności, która oferowana jest, w ramach podstawowego pakietu instalacyjnego.