Projektowanie Stron Internetowych

Strony internetowe tworzone przez Joomlaterra Wrocław ...

Implementacja Oraz Rozwój Joomla

Joomla umożliwia budowę stron internetowych ...

Wdrożenie i Rozwój Wordpress

Strony internetowe, projektowane na Wordpress ...

Usługi it w szerokim zakresie

Tylko wysoka jakość realizacji usługi IT, oferowanej...

Licencjonowana chmura prywatna

Chmura prywatna on-prem, wdrażana u klienta...

Usługi Informatyczne

Usługi IT

Usługi Informatyczne Do Wykorzystania

Projekt internetowy lub mobilny, jest tylko częścią usług it, które oferuje Joomlaterra. Po skończonym projekcie pojawia się konieczność utrzymania, rozwoju i zarządzania  istniejącymi rozwiązaniami IT. Jeśli nie chcesz ponosić kosztów stałego zespołu IT, to oferujemy różne usługi it które wykorzystujesz, w sposób celowy i optymalny. Płacisz tylko za usługi it, ktore aktualnie potrzebujesz i przez okres, w którym wsparcie dla Twoich usług informatycznych jest potrzebne.

Usługi IT Którymi Nie Musisz Zarządzać

Jeśli czytasz gdzieś o swobodzie i wynajęciu serwera jako usługi it, w dowolnej serwerowni, to musisz wiedzieć, że słowo "samodzielnie" oznacza, iż to klient musi wybrać system operacyjny, zainstalować go i skonfigurować. Nasze usługi it, cechuje to, że to my zarządzamy za Ciebie serwerami, w dowolnej serwerowni na świecie. Usługi IT. na które składa się zarządzanie serwerami, to np.:

usługa informatyczna zarządania serwerem pocztowym, czyli skonfigurowanie obsługi domen przez system pocztowy, skonfigurowanie autoryzacji poczty, przygotowanie koncepcji konfiguracji kont pocztowych wirtualnych, itp ...

usługi it zarządzania www, czyli wybór wersji php (zmiany są z wersji na wersję dość znaczne), wybór koncepcji działania plików php fastCGI, php, itp..

 • usługa informatyczna administracji, czyli:
 • wykonywanie regularnych aktualizacji oprogramowanie,
 • monitorowanie czy wszystkie usługi działą poprawnie,
 • monitorowanie przeciążeń serwera,
 • dopasowywanie na bieżąco ustawień serwera,
 • tuningowanie bazy danych mySQL itd...

Po co zajmować się takimi zadaniami, zamiast rozwijaniem biznesu, dlatego zostaw usługi it nam. Wszystkimi czynnościami może zajmować się wykwalifikowany administrator, ktorego oddelegujemy do prac, więc możesz zlecić wykonywanie takiej usługi it, nam.

 Outsourcing Usługi IT

Outsourcing polega na powierzeniu partnerowi zewnętrznemu różnego typu usługi it i projektów przez oddelegowanie specjalistów do ich realizacji. Dobry outsourcing usługi IT oferują tylko firmy , które świadczą usługi informatyczne i dobrze rozumieją środowisko oraz potrzeby klienta, dlatego naturalnym etapem rozwoju Joomlaterra, stało się świadczenie informatycznych usług w ramach outsourcingu. Nasi specjaliści funkcjonują na rynku IT od ponad 20 lat, dlatego doskonale rozumiemu rynek i użyczanej na zewnątrz usługi it. W ramach outsourcingu usługi IT dostarczamy, nie tylko poszczególne usługi, ale rozwiązania, wraz z właściwie dobranymi specjalistami lub cały zespół projektowy, który przejmie usługi it pod swoją opiekę.Powierzone usługi it realizujemy, w czasie i kosztach, trudnych do osiągnięcia samodzielnie przez klienta, bowiem ponosimy wszystkie koszty związane z zatrudnieniem, rekrutacją, urlopami, motywacją, szkoleniami (jeśli konieczne), zamknięciem zatrudnienia. 

Dlaczego Warto Skorzystać Z Naszych Usług IT ?

 • oferujemy elastyczne formy zatrudnienia,
 • szybkość i efektywność procesu pozyskiwania specjalistów,
 • brak kosztów związanych z rekrutacją,
 • zoptymalizowane koszty obsługi,
 • specjalistówi przygotowanych do realizacji konkretnego zadania,
 • obniżenie kosztów stałych.

Doskonały Rezultat Korzystania z Naszych Usług IT

Nasza wiedza techniczna oraz lata doświadczeń, są "narzędziami", dzięki którym otrzymasz korzyść z zainwestowanych środków w usługi it. Zapewnimy Tobie spokój, w obszarach, którymi nie musisz się zajmować, a Twoje systemy , serwery i usługi it, zamienimy na sprawne narzędzia sprzedaży.

Usługi IT - Serwis

uslugi it serwisSerwis Jako Usługa Informatyczna

 

Jeśli masz problem, ze swoją stroną internetową, aplikacją internetową lub serwerem internetowym, którego nie możesz rozwiązać, zgłoś się do nas. W ramach usług it oferowanych przez nas, możesz wykorzystać nasz profesjonalizm i wieloletnią wiedzę o serwisach internetowych, by nie tracić klientów. Dzięki naszym usługom informatycznym możez szybko i skutecznie rozwiązać problem ze swoją stroną internetową. Jeśli jesteś zainteresowany pozbyciem się problemów technicznych i skupiemiu na zadaniach biznesowych, zleć na stały nadzór nad swoim środowiskiem technicznym i aplikacyjnym, które wykorzystujesz w środowisku internetowym.

Usługi IT, Strony Internetowe, Joomla, Wordpress, Chmura Prywatna oraz

Programowanie Joomla i Wordpress. Strony internetowe, ich modyfikacje, rozszerzenia , analiza kodu oraz inne usługi it, w tym chmura prywatna

Administracja Joomla, Wordpress. Strony internetowe, ich serwis oraz monitoring dostępne jako usługi it klasyczne i możliwe również jako chmura prywatna

Audyt Joomla lub Wordpress. Strony internetowe oraz przegląd stron, jako usługi it optymalizacji stron lub serwisów, dla wyszukiwarek internetowych.

Usługi it, prowadzenie projektów oraz wdrożeń, jak chmura prywatna, joomla. wordpress. strony internetowe.

Prowadzenie SEO dla Joomla, wordpress, obejmuje także strony internetowe. Usługi it opracowania strategii i wdrożenie SEO dla serwisów internetowych.

Wdrożenia mobilnych rozwiązań joomla i wordpress, a także mobilne strony internetowe. Usługi it nadzoru nad mobilnymi wdrożeniami i projektami.